up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Suunto

Suunto Elementum Terra Skórzany Pasek

plus
  • Play videoSuunto Elementum Terra Skórzany Pasek
  • Suunto Elementum Terra Skórzany Pasek

Suunto Elementum Terra Skórzany Pasek

Opis produktu Suunto Elementum Terra Skórzany Pasek

Zestaw zawiera czarny pasek ze skóry z czerwonymi przeszyciami oraz bary wiosny do mocowania paska. Zestaw pasek uniwersalny Elementum Aqua, Terra i modeli Ventus. Zaleca się, aby mieć pasek zmieniony przez autoryzowanego sprzedawcy lub punktu serwisowego Suunto.

W obecnej chwili Suunto Elementum Terra Skórzany Pasek dostępny jest w bikeinn. Sprawdź jakie inne produkty rowerowy, marki Suunto znajdziesz w sklepie z rowerowy. Stwórz swój outfit z modelami Części zapasowe. W bikeinn posiadamy najnowsze modele Elektronika. Sprawdź naszą kolekcję rowerowy i znajdź coś dla siebie.

Cechy Suunto Elementum Terra Skórzany Pasek

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up