up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jakich akcesoriów treningowych potrzebuję na zawody rowerowe?

Chociaż istnieje wiele akcesoriów treningowych potrzebnych do zawodów kolarskich, w tym przewodniku omówimy niektóre z najbardziej przydatnych. Spójrz poniżej;

Zestaw adapterów Elite Thru Axle to najważniejszy element akcesoriów treningowych, który jest kompatybilny z rowerami za pomocą śrub na tylnych kołach. Są łatwe w montażu i wykonane z wysokiej jakości materiału, aby zapewnić doskonałą ochronę gwintów roweru.
Następnie pojawia się mata treningowa, która jest jednym z najważniejszych treningowych akcesoriów rowerowych. Mata treningowa Elite została zaprojektowana specjalnie do rowerów treningowych. Mata nie chroni podłóg przed olejem, zanieczyszczeniami i potem, ale jest również przydatna w zmniejszaniu hałasu poprzez pochłanianie wibracji roweru.

Mata może być używana z rowerami szosowymi, górskimi i treningowymi. Mata wykonana jest z termoplastycznej gumy. Schwalbe , Continental , Elite , Tacx i MASSI oferują najlepsze akcesoria treningowe dla rowerzystów.

Ochraniacz na pot Tacx to wspaniały dodatek treningowy, którego potrzebujesz. Pomaga chronić Twój rower przed korozją wynikającą z pocenia się. Tkanina wykonana jest z chłonnych materiałów, które można łatwo rozłożyć i zdjąć z roweru. Najlepsze w tej tkaninie jest to, że zmieści się na każdym rowerze.

clouse menu Zamknij