Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tacx

Tacx Antares & Galaxia Fitting Kit

  • Tacx Antares & Galaxia Fitting Kit
  • Tacx Antares & Galaxia Fitting Kit

Tacx Antares & Galaxia Fitting Kit

Opis produktu Tacx Antares & Galaxia Fitting Kit

Utrzymuj trenery Tacx Antares i Galaxia przez cały rok. Dzięki świetnemu treningowi trenerzy zapewnią Ci pożądaną odległość w pomieszczeniu, ale jeśli musisz wymienić ich dopasowanie, ten zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do przywrócenia go do trybu online. Zestaw zawiera: pasek napędowy do rolki.
Kompatybilne urządzenia:
Podstawowy trener Tacx® Antares
Zaawansowany wałek Tacx® Galaxia


W sklepie bikeinn z rowerowy znajdziesz Tacx Antares & Galaxia Fitting Kit w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Tacx Antares & Galaxia Fitting Kit, m.in. z kategorii Szkolenie i konkurencja od swojego sklepu rowerowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów rowerowy na temat sprzętu, a także opinie o Tacx Antares & Galaxia Fitting Kit.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Antares

-

Produkt ma 5 gwiazdek.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij