Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tacx

Tacx Antares

Tacx Antares

Tacx Antares

  • Tacx Antares
  • Tacx Antares
  • Tacx Antares
  • Tacx Antares

Tacx Antares

Opis produktu Tacx Antares

T 1000 Antares to trenażer kolarstwa górskiego Tacx . To sprzęt sportowy o dużej wytrzymałości, która pozwala zachować koordynację podczas wykonywania ruchów.

Kiedy skupisz się na ruchach, ta rolka pozwala na jazdę bez ograniczeń. Możesz zabezpieczyć ten uchwyt z przodu roweru i pokryć przebieg.

Ten model może osiągnąć wysoką częstotliwość pedałowania i zapewnić odpowiednie uczucie w nogach.Możesz swobodnie poruszać się po tych usprawnionych rolkach i udoskonalić swoją koordynację i technikę. Wysokowydajne, stożkowe rolki zapewniają, że prawie niemożliwe jest zejście z maszyny.

Koncentracja na sterowaniu jest wymagana podczas jazdy bez ortezy; to wzmacnia poczucie równowagi. Antares? tak jak Galaxia? jest składany i mierzy tylko 80 cm po złożeniu, co ułatwia jego przenoszenie.

Są zawodnicy, którzy początkowo nie mają trudności z jazdą, a dla dodatkowego bezpieczeństwa. Korzystasz ze wsparcia dla Antaresa, aby zabezpieczyć rower, bez przedniego koła i nadal zakrywać przebieg przed sobą.

Prędkość i elastyczność:

Jadąc dalej - Tacx? jest względnie prostym sposobem na podniesienie tempa i sprawienie, by Twoje mięśnie były bardziej sprężyste. To sprawia, że ​​ruchy są całkowicie naturalne. Pedałujesz z bioder, tak jak w drodze lub na ścieżce.

Możliwa jest również wysoka częstotliwość pedałowania potrzebna do prawidłowego wyczucia w nogach.


Odkryj pełną gamę produktów rowerowy od Tacx, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W bikeinn, twoim sklepie online rowerowy kupisz najwyższej jakości Tacx Antares do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Tacx Antares

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Niesamowite!

-

Idealne na deszczowe lub rozgrzewające dni. Możesz spokojnie umieścić cały rozwój, a nawet przeprowadzić wysokiej jakości trening. Byłem zaskoczony

Dobre rolki

-

Dobre rolki trenować w domu. Łatwy do złożenia i nie zajmuje dużo miejsca, więc jest to wygodne do przechowywania lub transportu. Zasada jest utrzymanie równowagi, ale udaje się przyzwyczaić i cieszyć się jego zalety.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij