Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tacx

Tacx Booster Fitting Kit

  • Tacx Booster Fitting Kit
  • Tacx Booster Fitting Kit

Tacx Booster Fitting Kit

Opis produktu Tacx Booster Fitting Kit

Utrzymuj swój trener Tacx Booster przez cały rok. Dzięki możliwości generowania wysokiej rezystancji przy niskich prędkościach, Booster zapewni ci odległość, jakiej pragniesz w pomieszczeniu, ale jeśli musisz wymienić jego łącznik, ten zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do przywrócenia go online. Zestaw zawiera: gumowe wkładki kierownicy, dwie śruby montażowe M6x30, zacisk jednostki oporowej, szybkie zwalnianie i klucz imbusowy 5 mm.
Kompatybilne urządzenia:
Podstawowy trener Tacx® Booster


Interesuje Cię Tacx Booster Fitting Kit? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w bikeinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Tacx Booster Fitting Kit. Tacx jest jedną z najlepszych marek rowerowy, projektującą produkty dla Szkolenie i konkurencja, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Tacx Booster Fitting Kit

Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij