Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tacx

Tacx Booster Resistance Unit Complete

Tacx Booster Resistance Unit Complete

  • Tacx Booster Resistance Unit Complete
  • Tacx Booster Resistance Unit Complete
  • Tacx Booster Resistance Unit Complete

Tacx Booster Resistance Unit Complete

Opis produktu Tacx Booster Resistance Unit Complete

Utrzymuj swój trener Tacx Booster przez cały rok. Trener manualny zapewni ci odległość, jakiej pragniesz w pomieszczeniu, ale jeśli musisz wymienić jego jednostkę oporową, ten zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do odzyskania go online. Zestaw zawiera: dźwignię oporową, gumowe wkładki kierownicy do dźwigni oporowej, blok łożyskowy i zespół oporowy.
Kompatybilne urządzenia:
Podstawowy trener Tacx® Booster


Witaj w naszej Tacx Booster Resistance Unit Complete specjalnej promocji. W bikeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu rowerowy, ale również informacje na temat produktów rowerowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Akcesoria treningowe .

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij