Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tacx

Tacx Booster Switch Part

  • Tacx Booster Switch Part
  • Tacx Booster Switch Part

Tacx Booster Switch Part

Opis produktu Tacx Booster Switch Part

Utrzymuj swój trener przez cały rok. Trener wspomagający zapewni ci odległość, jakiej pragniesz w pomieszczeniu, ale jeśli musisz wymienić kontrolę oporu, ten zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do przywrócenia go online. Zestaw zawiera: gumowe wkładki kierownicy do dźwigni oporowej, pokrętła gwiaździstego i jednostki oporowej.
Kompatybilne urządzenia:
Podstawowy trener Tacx® Booster


Sprawdź Tacx Booster Switch Part w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Szkolenie i konkurencja i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Akcesoria treningowe w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w bikeinn.

Cechy Tacx Booster Switch Part

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij