up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tacx

Tacx Galaxia Turbotrener

Tacx Galaxia Turbotrener

Tacx Galaxia Turbotrener

Tacx Galaxia Turbotrener

plus
  • Play videoTacx Galaxia Turbotrener
  • Tacx Galaxia Turbotrener
  • Tacx Galaxia Turbotrener
  • Tacx Galaxia Turbotrener
  • Tacx Galaxia Turbotrener

Tacx Galaxia Turbotrener

Opis produktu Tacx Galaxia Turbotrener

Galaxia to trener kolarstwa górskiego Tacx . Ten sprzęt sportowy jest niezbędny do utrzymania szybkości i elastyczności podczas rozgrzewki i sesji treningowych.

Konstrukcja rolki treningowej jest awangardowa. Jego stożkowy kształt zapewnia większą stabilność, pozwalając skupić się na celach, które chcesz osiągnąć. Jego system skrętu pozwala na sprint, rozprostowanie nóg, równowagę stania na pedałach.
.
Ten model zawiera opatentowaną technologię firmy Tacx, która generuje energię kinetyczną, która pozwala na swobodne poruszanie się i utrzymanie jej podczas ruchu do tyłu.

Galaxia i Antares są wkładem Tacx w popularność wyścigów torowych. Wielu mistrzów świata nigdzie nie udaje się bez swoich rolek Tacx. Podczas rozgrzewki i treningu używają rolek, aby utrzymać szybkość i elastyczność, niezbędne narzędzia dla rowerzystów.

Walce Tacx mają nowoczesny wygląd. Dzięki stożkowym rolkom Twoja jazda jest wyjątkowo stabilna, dzięki czemu możesz skupić się jeszcze bardziej na swoich celach podczas treningu: poprawienie kondycji i skoku pedału oraz utrzymanie prędkości.

Rewolucyjny system wahadłowy Te rewolucyjne rolki Tacx poruszają się z rowerzystą. Potrafi robić sprint, rozciągać nogi i stać na pedałach, nie obawiając się upadku.

Potrafi poruszać się swobodniej, ponieważ trening na Galaxii zbliża się do naturalnego wrażenia drogi. Dzięki energii kinetycznej, która powstaje podczas przyspieszania, trener porusza się do przodu.

Podczas zwalniania trener znów się cofa. Ten wynalazek jest tak wyjątkowy, że został opatentowany przez Tacx.

System wahań "Galaxii" może od początku wyglądać nieco niepewnie, ale ma odwrotny skutek: dzięki tej nowości jeździec może łatwiej utrzymać się na rolkach.


Zamierzasz kupić Tacx Galaxia Turbotrener? Wszystkie produkty Tacx mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Tacx Galaxia Turbotrener i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów rowerowy.

Cechy Tacx Galaxia Turbotrener

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Tacx galaxia

-

Produkt odpowiadający moim oczekiwaniom, ponadto usługa jest reaktywna iwbrew wszelkim oczekiwaniom dotarła 4 dni od zamówienia. Naprawdę najlepsza strona.

Wałek galaxy tacx

-

Wszystko jest poprawne zarówno pod względem uwagi, jak i obsługi.

Wałek galaxia bez tacxu

-

Przybył dziś .... Doskonały produkt

Wszystko idealnie

-

Przybył w oznaczonym dniu, dobra komunikacja ze sprzedawcą

Wszystko idealnie

-

Zamówiłem wałek tacx na te dni uwięzienia. Usługa była szybka i bardzo wydajna. Śledź idealny pakiet za pomocą MRW. Dziękuję

Skąd pochodzi produkt

-

Dobry

Skąd pochodzi produkt?

-

Dobry

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up