Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tacx

Tacx Neo Assembly Kit

  • Tacx Neo Assembly Kit
  • Tacx Neo Assembly Kit

Tacx Neo Assembly Kit

Opis produktu Tacx Neo Assembly Kit

Spraw, aby Twoje trenażery Tacx NEO Smart i NEO 2 obracały się dzięki temu zestawowi, który zawiera: szybkie zwalnianie, 5 mm przekładka do hamulca tarczowego, pierścień napełniający Shimano 10 prędkości, 0,5 mm i 1 mm dystansowe elementy dystansowe piasty.
Kompatybilne urządzenia:
Tacx® NEO 2 Smart Trainer


W bikeinn, pokazujemy całą charakterystykę Tacx Neo Assembly Kit. W rowerowy sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Tacx Neo Assembly Kit. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Tacx Neo Assembly Kit i korzystaj z naszych ofert rowerowy sprzętu.

Cechy Tacx Neo Assembly Kit

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij