up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tacx

Tacx Teczka Na Galaxia-Antares

plus
  • Play videoTacx Teczka Na Galaxia-Antares
  • Tacx Teczka Na Galaxia-Antares

Tacx Teczka Na Galaxia-Antares

Opis produktu Tacx Teczka Na Galaxia-Antares

Daj swojej Galaxii lub Anteresom najlepszą możliwą ochronę podczas przechowywania lub transportu dzięki tej wytrzymałej torbie treningowej. Podwójna warstwa wewnętrzna z piankową podszewką zapewnia optymalną ochronę, minimalizując ryzyko uszkodzenia. Ta torba jest przeznaczona dla jeźdźców, którzy zabierają rolki na tor, aby się rozgrzać.

Kupuj swoje ulubione Szkolenie i konkurencja modele i ciesz się rowerowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Tacx Teczka Na Galaxia-Antares. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Tacx Teczka Na Galaxia-Antares, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w rowerowy telefonicznie lub email.

Cechy Tacx Teczka Na Galaxia-Antares

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up