up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Tacx

Tacx Torba Na Inne Rolki

plus
  • Play videoTacx Torba Na Inne Rolki
  • Tacx Torba Na Inne Rolki

Tacx Torba Na Inne Rolki

Opis produktu Tacx Torba Na Inne Rolki

Jeśli szukasz optymalnej ochrony swojego roweru podczas transportu, użyj jednej z naszych toreb treningowych. Torby te zostały specjalnie zaprojektowane dla naszych trenerów i mają podwójną warstwę wewnętrzną oraz oddzielne przedziały na akcesoria w samej torebce. Solidna torba może być również używana do przechowywania roweru, gdy nie jest używany.

Odkryj wszystkie produkty Szkolenie i konkurencja, które znajdziesz w bikeinn, jak Tacx Torba Na Inne Rolki. Kup teraz Tacx Torba Na Inne Rolki i oszczędzaj na produktach Akcesoria treningowe. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Tacx, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Tacx Torba Na Inne Rolki i inne w naszym sklepie rowerowy? Dzięki bikeinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Szkolenie i konkurencja pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Tacx Torba Na Inne Rolki

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up