up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule

Thule AcuTight Locking Knob y 528000

Thule AcuTight Locking Knob y 528000

plus
  • Play videoThule AcuTight Locking Knob y 528000
  • Thule AcuTight Locking Knob y 528000
  • Thule AcuTight Locking Knob y 528000

Thule AcuTight Locking Knob y 528000

Opis produktu Thule AcuTight Locking Knob y 528000

Każdy produkt marki THULE ściśle przestrzega standardów homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest to rynek europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 r., Pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym produkty te są dystrybuowane.

Akcesoria ogranicznika momentu obrotowego do bagażników rowerowych montowanych z tyłu z uchwytami ramy zastępującymi standardowe pokrętło.

Funkcje:

Pokrętło Thule AcuTight ma wbudowany ogranicznik momentu obrotowego, który? gdy osiągnięte zostanie optymalne trzymanie wskazujące na prawidłowy montaż.

Kontrolowany moment obrotowy wchodzący w ramę roweru poprawia ochronę wrażliwych ram rowerowych.

Ergonomiczne miękkie uchwyty.

Zamykany za pomocą systemu Thule One Key (blokada NIE jest dołączona).

Pokrętło Thule AcuTight pasuje do wszystkich bagażników rowerowych zamontowanych z tyłu Thule z uchwytami ramy.


Thule AcuTight Locking Knob y 528000 ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Thule AcuTight Locking Knob y 528000 zakupionego w bikeinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy można odkryć pełną gamę produktów Thule i dokonać zakupu produktów rowerowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Thule AcuTight Locking Knob y 528000

Kolor
Podkategorie

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Doskonały

-

Korzystnie zastępuje oryginalny uchwyt.

Pokrętło acutighr - thule 528

-

Ogranicznik momentu obrotowego do roweru z ramą węglową, świetny pomysł, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym zbyt mocnym dokręceniem w przypadku standardowych blokowanych materiałów eksploatacyjnych. Łatwa zmiana blokady za pomocą jednego klucza 528. Przyjęto jednak, że jednostka ta będzie wyposażona w zamek, jak na zdjęciu. Używaj z karbonową osłoną Thule Thule 984. Uważaj, moment obrotowy wymagany do aktywacji ogranicznika wydaje się nadmierny, obawy o zbyt mocne dokręcenie zanim zainicjowany limiter pęknie.

Poprawia poprzednią wersję

-

Ten nowy uchwyt jest znacznie lepiej niż w poprzedniej wersji. Miałem rower Thule rack EuroRider 5 lat temu i to pokrętło można dostosować bez problemów i zmienić blokadę na kopalni nie ma więcej klawiszy. Jest większa i lepsza przyczepność niż wcześniej, co prowadzi wskazania są otwierane i zamykane i ograniczenie dokręcania (choć wydaje się wysoka). W krótkim dobra okazja.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up