Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Thule

Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

  • Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261
  • Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

Opis produktu Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

Każdy produkt marki Thule, przykleja się ściśle do standardów homologacji następujących przepisów poszczególnych krajów, czy to europejskich lub amerykańskich.

Thule firma poczyniła produktów od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym te produkty są dystrybuowane.


Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261 jest idealny, by dopełnić twój sprzęt rowerowy. W twoim sklepie online bikeinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na bikeinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy znajdziesz inne produkty rowerowy dopełniające Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261.

Cechy Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wysięgnik rowerowy thule

-

Produkt i cena są fantastyczne. Jestem rozczarowany, że produkt przybył zbyt późno, abym mógł go wykorzystać w podróży. Przewidywana dostawa za przesyłkę niestandardową to czwartek / piątek, kiedy wyjechałem w sobotę rano. Montaż pojawił się w poniedziałek w pustym domu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij