Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Thule

Thule Bike Carrier ClipOn 9103

Thule Bike Carrier ClipOn 9103

  • Thule Bike Carrier ClipOn 9103
  • Thule Bike Carrier ClipOn 9103
  • Thule Bike Carrier ClipOn 9103

Thule Bike Carrier ClipOn 9103

Opis produktu Thule Bike Carrier ClipOn 9103

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Zatrzask na bagażniku rowerowym z inteligentnymi funkcjami, idealny do wozów kombi i hatchbaków (na 3 rowery).

Cechy:

Wszystkie części mające kontakt z samochodem i rowerami są pokryte gumą dla dodatkowej ochrony.

Łatwy montaż na tylnych drzwiach dzięki unikalnemu systemowi zatrzasków.

Szybko się składa, aby ułatwić przechowywanie.

Możliwe zamocowanie płyty Thule Light 976.

Użyj adaptera ramy rowerowej Thule 981 do montażu rowerów o niestandardowych ramach (np. Damskie rowery, BMX, downhill).

Ten produkt nie ma uniwersalnego dopasowania. Nośnik ClipOn występuje w dwóch wersjach (9103 i 9104) o różnych średnicach rur

różne modele samochodów. Proszę skorzystać z przewodnika Thule Fit Guide, aby uzyskać informacje dotyczące konkretnych modeli samochodów.

Dane techniczne:

Ładowność Rowery: 3

Obciążalność: 45 kg

Maksymalna waga roweru: 15 kg

Waga: 6,1 kg


Kochasz rowerowy? Kupuj Thule Bike Carrier ClipOn 9103 i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Thule. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Przechowywanie i transport we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania rowerowy, modele Bagażnik rower zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Thule Bike Carrier ClipOn 9103

Recenzje klientów i pytania (4)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Produkt ok

-

Przed zakupem zadałem pytanie, czy w przypadku modelu QashQai z 2014 roku warto było to, co mi powiedzieli. Moim zaskoczeniem jest to, że haczyk Thule Clip On Hook ma 314 mm i był krótki, więc musiałem zamówić 512 mm. To jedyne „ale”, które ci daję. Co do reszty, produkt był bardzo dobrze zapakowany i nie zajął więcej niż 48 godzin.

Zgodność

-

Czy ten model jest kompatybilny z SKODA Octavia Combi 4x4 z 2008 roku (Puissace kw 103)?

Nasi eksperci odpowiadają

Witam, tak, ten bagażnik na rowery jest kompatybilny z modelem Skoda Octavia 2008.
Pozdrowienia.

Czy ten produkt jest zgodny z modelem tesla z 2014 roku?

-

Mamy Tesla Model S od 2014 roku i chcielibyśmy wiedzieć, który jest najlepszy bagażnik rowerowy, który można regulować w zależności od modelu samochodu, na 3 rowery. Szukaliśmy cliponu Thule, bramki Thule i bagażnika rowerowego Thule BackPac 973 i to jest rodzaj preferowanego przez nas wsparcia, ale nie jesteśmy pewni, czy pasuje do naszego modelu samochodu i chcielibyśmy twojej pomocy, jeśli to możliwe. Czy możesz nam powiedzieć, które modele są kompatybilne z modelem Tesla S z 2014 roku na 3 rowery? Z góry dziękuję!

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, ten produkt będzie pasował do Tesla Model 3 2014.
Pozdrowienia.

Dobry produkt, leniwy sklep

-

Sam produkt jest dobry. Ale kup gdzie indziej. Produkt przyszedł bardzo źle, najwyraźniej został otwarty przez policję. Już przyszedł z zamontowanymi częściami i podartymi torbami. Musisz więc zdać sobie sprawę, że kupiłem produkt, który został wcześniej zwrócony i że sklep nie raczył dokonać poprawnej naprawy. Chcieli zarabiać pieniądze bez skrupułów. Teraz rozumiem, dlaczego zaoferowali 20% zniżki.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij