up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule

Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery

Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery

plus
  • Play videoThule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery
  • Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery
  • Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery

Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery

Opis produktu Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Zatrzask na bagażniku rowerowym z inteligentnymi funkcjami, idealny do wozów kombi i hatchbaków (na 3 rowery).

Cechy:

Wszystkie części mające kontakt z samochodem i rowerami są pokryte gumą dla dodatkowej ochrony.

Łatwy montaż na tylnych drzwiach dzięki unikalnemu systemowi zatrzasków.

Szybko się składa, aby ułatwić przechowywanie.

Możliwe zamocowanie płyty Thule Light 976.

Użyj adaptera ramy rowerowej Thule 981 do montażu rowerów o niestandardowych ramach (np. Damskie rowery, BMX, downhill).

Ten produkt nie ma uniwersalnego dopasowania. Nośnik ClipOn występuje w dwóch wersjach (9103 i 9104) o różnych średnicach rur

różne modele samochodów. Proszę skorzystać z przewodnika Thule Fit Guide, aby uzyskać informacje dotyczące konkretnych modeli samochodów.

Dane techniczne:

Ładowność Rowery: 3

Obciążalność: 45 kg

Maksymalna waga roweru: 15 kg

Waga: 6,1 kg


Czy szukasz produktów rowerowy marki Thule? Na bikeinn, w sklepie online rowerowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów rowerowy, m.in Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery. W tym momencie Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla rowerowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Thule ClipOn 9103 Stojak Na Rowery 3 Rowery

Pozycja światła

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bagażnik rowerowy thule clipon 9103 na 3 rowery

-

Właściwie potrzebowałem 9104, ale tylko ten (9103) był dostępny, więc musiałem również kupić zestaw adapterów montażowych, który ma dłuższe ramiona dachowe do mojego Porsche Macan.

Produkt ok

-

Przed zakupem zadałem pytanie, czy w przypadku modelu QashQai z 2014 roku warto było to, co mi powiedzieli. Moim zaskoczeniem jest to, że haczyk Thule Clip On Hook ma 314 mm i był krótki, więc musiałem zamówić 512 mm. To jedyne „ale”, które ci daję. Co do reszty, produkt był bardzo dobrze zapakowany i nie zajął więcej niż 48 godzin.

Dobry produkt, leniwy sklep

-

Sam produkt jest dobry. Ale kup gdzie indziej. Produkt przyszedł bardzo źle, najwyraźniej został otwarty przez policję. Już przyszedł z zamontowanymi częściami i podartymi torbami. Musisz więc zdać sobie sprawę, że kupiłem produkt, który został wcześniej zwrócony i że sklep nie raczył dokonać poprawnej naprawy. Chcieli zarabiać pieniądze bez skrupułów. Teraz rozumiem, dlaczego zaoferowali 20% zniżki.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up