up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule

Thule EasyFold XT 2

plus
  • Play videoThule EasyFold XT 2
  • Thule EasyFold XT 2

Thule EasyFold XT 2

Opis produktu Thule EasyFold XT 2

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Chroniąc Ciebie i Twój samochód przed zabrudzeniem podczas transportu i przechowywania bagażnika na rowery Thule EasyFold.


W sklepie bikeinn z rowerowy znajdziesz Thule EasyFold XT 2 w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Thule EasyFold XT 2, m.in. z kategorii Przechowywanie i transport od swojego sklepu rowerowy online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów rowerowy na temat sprzętu, a także opinie o Thule EasyFold XT 2.

Cechy Thule EasyFold XT 2

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Pokrowiec thule

-

Doskonała jakość i możliwość dołączenia płyty Sentra v20.

Świetny produkt

-

Idealne akcesorium firmy Thule do wygodnego przewożenia dedykowanego bagażnika rowerowego

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up