up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule

Thule Electric Converter 13/7 Poles 9906

plus
  • Play videoThule Electric Converter 13/7 Poles 9906
  • Thule Electric Converter 13/7 Poles 9906

Thule Electric Converter 13/7 Poles 9906

Opis produktu Thule Electric Converter 13/7 Poles 9906

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Konwertuje 7-pinowe gniazdo elektryczne samochodu na 13-pinowe złącze

Cechy:

Jeśli samochód jest wyposażony w 7-pinowe gniazdo elektryczne, przejściówka ta przekształca go, umożliwiając dopasowanie 13-pinowych produktów Thule.


Wszystkie produkty rowerowy z kategorii Części zapasowe mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W bikeinn znajdziesz szeroki wybór Przechowywanie i transport produktów od Thule. Thule Electric Converter 13/7 Poles 9906 w cenie 26.49 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Thule Electric Converter 13/7 Poles 9906

Kolor
Podkategorie

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up