Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Thule

Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack

Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack

  • Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack
  • Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack
  • Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack

Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack

Opis produktu Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack

Belka obciążeniowa z unikalną konstrukcją z trzema gniazdami do montażu wielu akcesoriów

Trój-szczelinowa konstrukcja zapewnia dużą elastyczność i otwiera możliwość łączenia szeregu różnych akcesoriów ładunkowych, które mogą być używane niezależnie od siebie lub razem.

W górnym torze można na przykład zamontować przystawkę ładunkową Thule, pochylenie drabinki Thule, uchwyt drabinki Thule itp. Każdy element mocuje się w kilka sekund. Po prostu wsuń i zablokuj.

Na tylnym torze można bardzo łatwo zmienić między Thule Roller, Thule Foldable Load Stop i śrubą Thule Eye. Lub niech będą montowane razem! I będziesz mieć górę Thule ProBar bezpłatnie za swój ładunek.

Przetestowano i zatwierdzono, aby przyjąć duże obciążenie 50 kg na każdy słupek, co oznacza w sumie 200 kg, jeśli zamontowano cztery pręty.

Skorzystaj z Przewodnika Thule Buyers, aby dowiedzieć się, jaki bagażnik dachowy pasuje do Twojego samochodu.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym bikeinn. Nasza szeroka kolekcja Bagażniki dachowe zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z rowerowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w bikeinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Thule ProBar 3931 175 cm 1-pack

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij