up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule

Thule ProRide 59 Stojak Na Rowery 1 Rower

plus
  • Play videoThule ProRide 59 Stojak Na Rowery 1 Rower
  • Thule ProRide 59 Stojak Na Rowery 1 Rower

Thule ProRide 59 Stojak Na Rowery 1 Rower

Opis produktu Thule ProRide 59 Stojak Na Rowery 1 Rower

Każdy produkt marki THULE, ściśle spełnia normy homologacji, zgodnie z przepisami każdego kraju, czy to jest europejski czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem obowiązującym w każdym kraju, w którym rozprowadzane są te produkty.


Thule ProRide 59 Stojak Na Rowery 1 Rower jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie rowerowy znajdziesz Thule ProRide 59 Stojak Na Rowery 1 Rower i powiązane produkty. Nasza gama produktów Bagażnik rower została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Thule ProRide 59 Stojak Na Rowery 1 Rower

Pozycja światła
Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Bagażnik rowerowy thule proride 59

-

Bardzo dobry produkt, dotarł w dobrym stanie i widać jakość materiału. Łatwy w montażu i kompatybilny z bagażnikami dachowymi Mercedes.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up