up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Torby flecha

flecha Torby rowerowe - Użycie: Kolarstwo górskie ()

load

Jak wybrać torby rowerowe

Istnieją różne rodzaje toreb rowerowych, które możesz wybrać w zależności od potrzeb. Torba na ramę została zaprojektowana tak, aby pasowała do trójkątnej ramy roweru. Pakiet ramy to świetne miejsce do przechowywania ciężkich przedmiotów przy jednoczesnym zachowaniu środka ciężkości rowerów. Torby na ramię to również jeden z najpopularniejszych rodzajów toreb rowerowych. Torba na ramię wykonana jest z wodoodpornego poliestru ze skórzanymi detalami. Cały niezbędny sprzęt możesz przechowywać w torbie, nosząc ją na ramionach.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze toreb rowerowych


Możliwość regulacji
Upewnij się, że wybrana torba rowerowa ma regulowane paski, dzięki czemu możesz łatwo nosić ładunki o różnych rozmiarach. Specialized , Brooks England , Tile , WTB i Zipp to znane marki, które oferują ogromną różnorodność toreb rowerowych.

Łatwość dostępu
Dostępność to kluczowa kwestia przy wyborze torby rowerowej. Torby na kierownicę i torby przednie są bardziej dostępne niż torby podsiodłowe i torby boczne.

Wodoodporność
Do dojazdów do pracy i jazdy na rowerze w każdych warunkach pogodowych torba rowerowa musi być wodoodporna. Te torby są zwykle wykonane z gumowanego materiału, aby Twoje najważniejsze rzeczy były suche i bezpieczne w deszczowych warunkach.

Opcje dołączania
Musisz także zaparkować rower, trzymając przy sobie sprzęt. Szukaj łatwych do odłączenia systemów sprężynowych haczyków lub klipsów. W przypadku torby podsiodłowej i torby bocznej można wybrać łatwy do zwolnienia system mocowania do szybkiego zwalniania.


clouse menu Zamknij