Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Trelock

Trelock Bc 480/110/8

Trelock Bc 480/110/8

  • Trelock Bc 480/110/8
  • Trelock Bc 480/110/8
  • Trelock Bc 480/110/8

Trelock Bc 480/110/8

Opis produktu Trelock Bc 480/110/8

Segment zamek łańcuch do rowerów oferuje wysoką i elastyczne bezpieczeństwo.


Szczególnie efektowny szczegół jest oryginalny design. W połączeniu ze sprawdzoną jakością marki, oferuje najlepszą ochronę przed kradzieżą.


Osłona tekstylny i kompaktowe możliwości transportu sprawiają łańcuchy rowerowe bardzo popularne wśród rowerzystów.Dane techniczne:


- TREDUR ®


- PLC ™ 5-pin blokujący cylinder


- Zamek: double ball


- Automatyczny mechanizm blokujący


- Ochrona przed korozją


- Zasnąć blokadą


- Key serviceTechnologia:


TREDUR ®:


Sprawdzony wymiar możliwości oporu: TREDUR ® stal. Twarda powłoka i twardy rdzeń - to jest siła utwardzonych stopów stali wykorzystywanych przez Trelock, który łączy optimum różnych typów stalowych ze sobą.


Twardy rdzeń: odporny na zamrożenie sprayu i gięcia


Ochrona przed korozją


Twarda powłoka: Odporny na uderzenia, cięcia i piłowania


PLC ™ - Blokowanie Cylinder:


Jedynie oryginalne zestawy standardów najwyższej precyzji: PLC ™ cylinder blokujący z Trelock z antipick-pin lub cylindra dysku z antipick i ochrony wiercenia wyróżniają się dzięki swojej wysokiej jakości i zapewniają ochronę przed próbami manipulacji.


Trelock Bc 480/110/8 posiada oficjalną gwarancję Trelock. Jako oficjalny detalista Trelock, cała nasza oferta produktów rowerowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W bikeinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Przechowywanie i transport, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Zabezpieczenia rowerowe dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Trelock Bc 480/110/8

System zamykania
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij