up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Trelock

Trelock Sk 215/150 Cable Lock

Trelock Sk 215/150 Cable Lock

plus
  • Play videoTrelock Sk 215/150 Cable Lock
  • Trelock Sk 215/150 Cable Lock
  • Trelock Sk 215/150 Cable Lock

Trelock Sk 215/150 Cable Lock

Opis produktu Trelock Sk 215/150 Cable Lock

TRELOCK Curly Locks kablowe zapewniają dobrą ochronę przed zwykłymi złodziejami pomimo kompaktowej formie. Nadają się do krótkich wycieczek po mieście.Cechy:


- Automatyczny mechanizm blokujący


- Ochrona przed korozją


- Odwracalne keyTechnologia:


PLC ™ - Blokowanie Cylinder:


Jedynie oryginalne zestawy standardów najwyższej precyzji: PLC ™ cylinder blokujący z Trelock z antipick-pin lub cylindra dysku z antipick i ochrony wiercenia wyróżniają się dzięki swojej wysokiej jakości i zapewniają ochronę przed próbami manipulacji.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Trelock Sk 215/150 Cable Lock lub innych produktach marki Trelock w kategorii Przechowywanie i transport w bikeinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport rowerowy z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Zabezpieczenia rowerowe, możesz wybrać produkty rowerowy od Trelock, jednej z największych marek w branży.

Cechy Trelock Sk 215/150 Cable Lock

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up