Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Trelock

Trelock Sk 215/150

Trelock Sk 215/150

  • Trelock Sk 215/150
  • Trelock Sk 215/150
  • Trelock Sk 215/150

Trelock Sk 215/150

Opis produktu Trelock Sk 215/150

TRELOCK Curly Locks kablowe zapewniają dobrą ochronę przed zwykłymi złodziejami pomimo kompaktowej formie. Nadają się do krótkich wycieczek po mieście.Cechy:


- Automatyczny mechanizm blokujący


- Ochrona przed korozją


- Odwracalne keyTechnologia:


PLC ™ - Blokowanie Cylinder:


Jedynie oryginalne zestawy standardów najwyższej precyzji: PLC ™ cylinder blokujący z Trelock z antipick-pin lub cylindra dysku z antipick i ochrony wiercenia wyróżniają się dzięki swojej wysokiej jakości i zapewniają ochronę przed próbami manipulacji.


Kupuj teraz Trelock Sk 215/150 za jedyne 28.49 $. Od Trelock, Trelock Sk 215/150 jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na bikeinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów rowerowy. Zobacz pełną gamę Zabezpieczenia rowerowe w naszym Przechowywanie i transport dziale.

Cechy Trelock Sk 215/150

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij