Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tubolito

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB
 • Tubolito S-Tubo MTB

Tubolito S-Tubo MTB

Opis produktu Tubolito S-Tubo MTB

Ultralekka, wyjątkowo wytrzymała rura rowerowa.

Przez długi czas innertube zostało przeoczone w przemyśle rowerowym. Zmienimy to. Nasza wizja: doskonała ulica innertube, szlak lub miasto opracowane dla optymalnej jazdy na rowerze.

Lekki

2/3 lżejszy niż standardowa rura

Liczy się każdy gram, gdy zależy to od zabawy na rowerze. Jeszcze więcej, jeśli zmniejszysz ciężar obrotowy.

Tubolito oferuje łatwe i osiągalne dostrajanie ciężaru.

Możemy dostarczyć to rozwiązanie, ponieważ łączymy nowy materiał z opracowaną przez siebie technologią produkcji. Zastosowanie tej technologii pozwala nam zbudować innertube, która waży tylko 45 gramów w naszym produkcie S Tubo

Twardy

2 razy silniejszy niż standardowe rury

Lżejsze i bardziej wytrzymałe. Sprawiamy, że niemożliwe jest możliwe.

Możemy rozwiązać tę sprzeczność za pomocą nowej koncepcji:

Produkujemy Innertube z termoplastycznym elastomerem, zwanym TPU. Ta grupa materiałów jest znana ze swojej trwałości i doskonałych zdolności tłumienia. Zastąpił już wiele produktów gumowych w przemyśle motoryzacyjnym i farmaceutycznym.

Naszym celem było przekształcenie doskonałych właściwości materiału w wyjątkowy produkt rowerowy. Osiągnęliśmy to, zmniejszając liczbę obszarów kontaktu i ograniczając szwy do minimum.

Opracowany i wyprodukowany w Europie

Rura wewnętrzna tubolito jest produkowana w Europie, a wszystkie części montażowe pochodzą z Europy. Ma to kilka istotnych zalet. Możemy utrzymać bardzo wysokie standardy jakości. Możemy realizować szybkie innowacje dzięki krótkiemu sprzężeniu zwrotnemu między miejscem rozwoju a miejscem produkcji. Możemy utrzymać zrównoważony rozwój dzięki krótkim trasom transportowym.

S tubo MTB

Jeszcze lżejszy, jeszcze bardziej kompaktowy, idealny jako zapasowa rura: Linia produktów S Tubo MTB została opracowana z myślą o minimalnym możliwym rozmiarze opakowania. Dzięki wyjmowanemu trzonkowi zaworowemu rurki mają w opakowaniu tylko Ø 3,5 cm x 5 cm wysokości. Odporność na przebicie jest taka sama jak w przypadku standardowych rur z kauczuku butylowego o wadze zaledwie 45 g (dla 29).

Średnica: 29 ”

Waga: 45 g

Szerokość opony: I, 8 2,4

Zawór: 42 mm


Co sądzisz o Tubolito S-Tubo MTB w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie rowerowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Tubolito. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Koła i opony.

Cechy Tubolito S-Tubo MTB

Opinie klientów i pytania (14)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Tak mały i lekki, że przechowywanie części zamiennych jest o wiele lepsze.

-

Są absolutnie małe i super lekkie. Sprawiają, że przechowywanie zapasowych rur na rowerze jest o wiele łatwiejsze. Mogę przechowywać 2 tuby, narzędzie wielofunkcyjne i CO2 w bardzo małej torbie i wszystko pozostaje na rowerze.

Wszystko jest ważne

-

Przyrost masy o 120 g / kółka w porównaniu do oryginalnej tuby, warto za 25 euro. Bardzo kompaktowy produkt z łatwością znajduje swoje miejsce w kieszeni lub torbie. Zaparkować przy wszystkich zaworach i przyłączach nieco delikatnych, aby regularnie dokręcać ręcznie, aby zapobiec wyciekom.

Super, super, super mały i super, super, super lekki

-

To przepustka, pasuje wszędzie, pod nieobecność próby jest laską

Super, super, super mały i super, super, super lekki

-

W przypadku braku wypróbowania kamery tubowej jest to małe przejście, pasuje wszędzie

Zalecane

-

Niedawno nabyłem te aparaty i chociaż użyłem już Fossa, to biorąc te masy, byłem zaskoczony. Są bardzo lekkie, bardzo polecane, jeśli nie chcesz tubelizować i zmniejszać wagi, która najbardziej poprawia Twój rower, ten, który toczy się ... Zrobiłem jeden, aby go nosić w torbie, pod siodłem i wydaje się, że nie noszę niczego. Bardzo łatwy do umieszczenia i montażu. Ach, moje są 27, 5.

Mini kamera

-

Mini komora butylenowa, która zajmuje bardzo mało miejsca i super lekkie w porównaniu z normalną. Jest wyposażony w zawór, haubicę i klucz do montażu tego ostatniego. Można go nosić w kieszeni.

Rury turbolito

-

Wypróbowanie tych lamp po raz pierwszy i do tej pory tak dobrze. Niewiarygodnie małe (zdjęcia nie robią ich sprawiedliwie) Tylko ważyłem 39 g na mojej skali, a moja stara standardowa rura była 332 g, więc ogromna oszczędność wagi. Będę zainteresowany, aby zobaczyć, jak się trzymają, kiedy postawię na nich kilka mil.

Super lekki i kompaktowy

-

Niewiarygodnie lekki i kompaktowy w porównaniu do zwykłej lampy. Nie korzystałem jeszcze z niego, więc nie mogę tego komentować, ale kupiłem go, aby zaoszczędzić miejsce i wagę jako awaryjną kopię zapasową.

Doskonały aparat

-

Zajmuje i waży bardzo mało, dobry produkt

Zapasowa kamera

-

Bardzo lekki i mały, idealny jako ratownik w przypadku przebicia

Niezwykle mały i lekki

-

Około ćwierć rozmiaru mojej zwykłej rury 27,5 i ułamek masy. Pasuje do doskonałego i prawdziwego profilu niskiego, przyklejonego do mojej ramy rowerowej

Niewiarygodnie lekki i mały

-

Biorę koła z tubelizowanym kółkiem i kupiłem je, żeby je przewieźć w razie niebezpieczeństwa. W tym celu, ze względu na zmniejszoną masę i rozmiar, jest optymalny. Jeszcze go nie zmontowałem, ale wyobrażam sobie, że jego zachowanie będzie całkowicie normalne.

Niesamowicie lekki i przedwczesny

-

Biorę kółka z tubelizacją i kupiłem je w razie nagłego wypadku. W tym celu jest optymalny ze względu na mniejszą wagę i rozmiar, prawie jedną trzecią normalnej kamery. Nie próbowałem jeszcze tego zamontować, chociaż przypuszczam, że w tym aspekcie zachowuje się normalnie.

Tubolito

-

Bardzo dobrze!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij