Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tubolito

Tubolito Tubo Fix Kit

Tubolito Tubo Fix Kit

  • Tubolito Tubo Fix Kit
  • Tubolito Tubo Fix Kit
  • Tubolito Tubo Fix Kit

Tubolito Tubo Fix Kit

Opis produktu Tubolito Tubo Fix Kit

Especialmente desarrollado para reparar todos los productos Tubolito. Fácil de usar, al ser una solución adhesiveiva. Zestaw El Flix contiene 5 parches y 5 paños de limpieza con alcohol.

Witaj w naszej Tubolito Tubo Fix Kit specjalnej promocji. W bikeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu rowerowy, ale również informacje na temat produktów rowerowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Naprawa .

Cechy Tubolito Tubo Fix Kit

Rodzaj produktu
Kolor

Opinie klientów i pytania (7)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Mam nadzieję, że przynajmniej nie będę musiał ich używać

-

Po raz pierwszy podzieliłem się kilkoma kamerami Tubolito i wydaje się, że konieczne jest kupowanie łat w tym samym czasie. Zobaczmy, czy kamery mają szczęście i nie zawodzą (zamontowałem je w Schwalbe Supreme, więc mam nadzieję, że nie kliknę w długim sezonie), a jeśli zawiodą, zobaczymy, jak działają łaty, które również pomagają zmniejszyć wagę.

5 plastrów po 3 € jest drogich w porównaniu do innych łatek

-

Ale są one wcześniej warte ceny nowego tubolito. Bardzo cienki i lekki i łatwy do założenia.

Testowane

-

Kupiłem 2 opakowania i użyłem 1 łatki. Wynik jest taki, jak oczekiwano w przypadku małych nakłuć i wyłącznie w przypadku aparatów Tubolite.

Specjalny produkt do kamer tubolite

-

Nie wiem, czy można go używać z komorami butylowymi lub lateksowymi, ale uważam, że ważne jest podkreślenie, że są to TYLKO łaty, które będą współpracować z komorami tubolitu. Ze strony bikeinn nie miałem żadnych problemów z przesyłką.

Obowiązkowe, jeśli kupisz aparat

-

Mały pakiet konkretnych parchów do kamer tubolito

Dedykowany patch

-

Jest to dedykowana łatka do naprawy punkcji. Ten do odtłuszczenia został również dołączony. Nie jestem jeszcze przebity, więc nie mogę ocenić produktu.

Produkt

-

Doskonale. Bardzo dobrze. Dostawa na czas. Polecam

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij