Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tubolito

Tubolito Tubo Road 42 mm

Tubolito Tubo Road 42 mm

Tubolito Tubo Road 42 mm

Tubolito Tubo Road 42 mm

Tubolito Tubo Road 42 mm

Tubolito Tubo Road 42 mm

Tubolito Tubo Road 42 mm

  • Tubolito Tubo Road 42 mm
  • Tubolito Tubo Road 42 mm
  • Tubolito Tubo Road 42 mm
  • Tubolito Tubo Road 42 mm
  • Tubolito Tubo Road 42 mm
  • Tubolito Tubo Road 42 mm
  • Tubolito Tubo Road 42 mm
  • Tubolito Tubo Road 42 mm

Tubolito Tubo Road 42 mm

Opis produktu Tubolito Tubo Road 42 mm

Ultralekka, wyjątkowo wytrzymała rura rowerowa.

Przez długi czas innertube zostało przeoczone w przemyśle rowerowym. Zmienimy to. Nasza wizja: doskonała ulica innertube, szlak lub miasto opracowane dla optymalnej jazdy na rowerze.

Lekki

2/3 lżejszy niż standardowa rura

Liczy się każdy gram, gdy zależy to od zabawy na rowerze. Jeszcze więcej, jeśli zmniejszysz ciężar obrotowy.

Tubolito oferuje łatwe i osiągalne dostrajanie ciężaru.

Możemy dostarczyć to rozwiązanie, ponieważ łączymy nowy materiał z opracowaną przez siebie technologią produkcji. Zastosowanie tej technologii pozwala nam zbudować innertube, która waży tylko 45 gramów w naszym produkcie S Tubo

Twardy

2 razy silniejszy niż standardowe rury

Lżejsze i bardziej wytrzymałe. Sprawiamy, że niemożliwe jest możliwe.

Możemy rozwiązać tę sprzeczność za pomocą nowej koncepcji:

Produkujemy Innertube z termoplastycznym elastomerem, zwanym TPU. Ta grupa materiałów jest znana ze swojej trwałości i doskonałych zdolności tłumienia. Zastąpił już wiele produktów gumowych w przemyśle motoryzacyjnym i farmaceutycznym.

Naszym celem było przekształcenie doskonałych właściwości materiału w wyjątkowy produkt rowerowy. Osiągnęliśmy to, zmniejszając liczbę obszarów kontaktu i ograniczając szwy do minimum.

Opracowany i wyprodukowany w Europie

Rura wewnętrzna tubolito jest produkowana w Europie, a wszystkie części montażowe pochodzą z Europy. Ma to kilka istotnych zalet. Możemy utrzymać bardzo wysokie standardy jakości. Możemy realizować szybkie innowacje dzięki krótkiemu sprzężeniu zwrotnemu między miejscem rozwoju a miejscem produkcji. Możemy utrzymać zrównoważony rozwój dzięki krótkim trasom transportowym.

Tubo Road

Super lekki z zaledwie 38 g Tubo ROAD 700C oferuje 70 g zaoszczędzonej masy w porównaniu ze standardową rurą, która może być kluczowa, gdy chodzi o drut. Odpowiedni do hamulców tarczowych i krawędziowych, dostępny z zaworami SV 42 mm i 60 mm.

Średnica: 700C

Waga: 38 g

Szerokość opony: 18 28 mm

Zawór: 42 mm


Tubolito Tubo Road 42 mm ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Tubolito Tubo Road 42 mm zakupionego w bikeinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy można odkryć pełną gamę produktów Tubolito i dokonać zakupu produktów rowerowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Tubolito Tubo Road 42 mm

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo lekki

-

Przede wszystkim pod wrażeniem lekkości. Wahałem się przez długi czas, ponieważ martwiłem się odpornością na ciepło podczas długiego zjazdu z hamowania, ale w końcu zdecydowałem się na wideo po teście Tubulito.

Dobry produkt

-

dobra dętka, bardzo lekka.

Dobrze

-

Przede wszystkim byłem zaskoczony lekkością. Wygląda na to, że tak było. Jednak, gdy próbuję go zmontować, odczuwam lekkość (zwłaszcza przednie koła). Jest mniej wycieku powietrza niż butyl i bezpiecznie jest korzystać z hamulców zaciskowych na zjeździe z dobrym wyczuciem na wysokości pięty. Myślę, że mogłem dobrze robić zakupy. Dostawa wydaje się być bezpieczna i niezawodna.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij