Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Tubolito

Tubolito Tubo Road 60 mm

Tubolito Tubo Road 60 mm

Tubolito Tubo Road 60 mm

Tubolito Tubo Road 60 mm

Tubolito Tubo Road 60 mm

  • Tubolito Tubo Road 60 mm
  • Tubolito Tubo Road 60 mm
  • Tubolito Tubo Road 60 mm
  • Tubolito Tubo Road 60 mm
  • Tubolito Tubo Road 60 mm
  • Tubolito Tubo Road 60 mm

Tubolito Tubo Road 60 mm

Opis produktu Tubolito Tubo Road 60 mm

Ultralekka, wyjątkowo wytrzymała rura rowerowa.

Przez długi czas innertube zostało przeoczone w przemyśle rowerowym. Zmienimy to. Nasza wizja: doskonała ulica innertube, szlak lub miasto opracowane dla optymalnej jazdy na rowerze.

Lekki

2/3 lżejszy niż standardowa rura

Liczy się każdy gram, gdy zależy to od zabawy na rowerze. Jeszcze więcej, jeśli zmniejszysz ciężar obrotowy.

Tubolito oferuje łatwe i osiągalne dostrajanie ciężaru.

Możemy dostarczyć to rozwiązanie, ponieważ łączymy nowy materiał z opracowaną przez siebie technologią produkcji. Zastosowanie tej technologii pozwala nam zbudować innertube, która waży tylko 45 gramów w naszym produkcie S Tubo

Twardy

2 razy silniejszy niż standardowe rury

Lżejsze i bardziej wytrzymałe. Sprawiamy, że niemożliwe jest możliwe.

Możemy rozwiązać tę sprzeczność za pomocą nowej koncepcji:

Produkujemy Innertube z termoplastycznym elastomerem, zwanym TPU. Ta grupa materiałów jest znana ze swojej trwałości i doskonałych zdolności tłumienia. Zastąpił już wiele produktów gumowych w przemyśle motoryzacyjnym i farmaceutycznym.

Naszym celem było przekształcenie doskonałych właściwości materiału w wyjątkowy produkt rowerowy. Osiągnęliśmy to, zmniejszając liczbę obszarów kontaktu i ograniczając szwy do minimum.

Opracowany i wyprodukowany w Europie

Rura wewnętrzna tubolito jest produkowana w Europie, a wszystkie części montażowe pochodzą z Europy. Ma to kilka istotnych zalet. Możemy utrzymać bardzo wysokie standardy jakości. Możemy realizować szybkie innowacje dzięki krótkiemu sprzężeniu zwrotnemu między miejscem rozwoju a miejscem produkcji. Możemy utrzymać zrównoważony rozwój dzięki krótkim trasom transportowym.

Tubo Road

Super lekki z zaledwie 38 g Tubo ROAD 700C oferuje 70 g zaoszczędzonej masy w porównaniu ze standardową rurą, która może być kluczowa, gdy chodzi o drut. Odpowiedni do hamulców tarczowych i krawędziowych, dostępny z zaworami SV 42 mm i 60 mm.

Średnica: 700C

Waga: 38 g

Szerokość opony: 18 28 mm

Zawór: 60 mm


Korzystaj z naszych ofert dla Tubolito Tubo Road 60 mm. W twoim sklepie online rowerowy, w bikeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem rowerowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie rowerowy i znaleźć produkty marki Tubolito w najlepszej cenie.

Cechy Tubolito Tubo Road 60 mm

Valve type
Średnica koła
Użycie

Recenzje klientów i pytania (35)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Tubo szosowe 60mm

-

Szybka dostawa i bardzo kompaktowy produkt. Ta rura jest zarezerwowana na przyszłą wymianę. Drogie, a koszty dostawy są równie drogie jak tuba ... 45 Cad. Wierzę w jego wydajność.

Tubolito Road

-

Best product I have ever had! Fast delikatne very and the best price on bikeinn

Lekki aparat

-

Kamera zamontowana perfekcyjnie i mam nadzieję, że nie przecieka przez zawór powietrza jak inny, który zamontowałem wcześniej.

Super światło

-

Świetny produkt, który znacznie odciąża i jest bardzo ekonomiczny

Drogie rury !!

-

Niedawno zamontowany, jak dotąd doskonała jakość jazdy i brak przebić, z pewnością wygląda jak nowy zestaw kół, jak dotąd świetny

Szybciej, lżej, bardziej pomarańczowo!

-

Wszystkie zalety lateksu związane z wagą i RR przy mniejszym wysiłku. Poza tym są to pomarańczowe pachołki drogowe, co jest warte kilka dodatkowych watów.

Zdobądź je

-

Nie może być z tym szczęśliwszy. Płynna jazda i znacznie lżejsze niż standardowe tuby. Drogie, ale dla mnie warte.

Mały i lekki

-

Chciałem mieć lekką, kompaktową rurkę zapasową jako awaryjne wsparcie dla mojego zestawu bezdętkowego - Tubolito Tubo Road 60 mm były idealne - ponad 100 g lżejsze i znacznie bardziej kompaktowe dla mojego zestawu narzędzi awaryjnych. Bike Inn miał świetną cenę i sprawną dostawę.

Najlżejszy

-

Nie ma zapalniczki.

Komory tubolith

-

Dzień dobry, kilka dni temu kupiłem wam 4 tuby i plastry Tubolito (700C i zawór 42 mm), jestem bardzo zadowolony z zakupu, ale jeden z nich musi mieć pory i z dnia na dzień traci ponad 3 kg nacisku i Nie mogę znaleźć wycieku, ponieważ jest tak mały, co mogę z tym zrobić? Nie toczą się na 2 parach kół, jeśli je wyślę, czy zmieniają to dla mnie?

Lekkie kamery.

-

Używam ich od dłuższego czasu i polecam. Najtańszy sposób na zrzucenie prawie 100 gr (z parą kamer) na rower. Przebicie, przebicie tak samo jak inne. Znacznie wygodniejszy (dotyk z mniejszym odbiciem).

Bardzo dobre

-

Jak w opisie. Te komory powietrzne wydają się bardzo solidne. Łatwy montaż. Dostarczone zgodnie z oczekiwaniami.

Rurki drogowe.

-

Niewątpliwie najlżejsze aparaty na rynku, utrzymują również ciśnienie dłużej niż butyl i są bardziej odporne na przebicia. Cena wydaje mi się do zaakceptowania, jestem pewien, że fani, którzy je znają, nie będą już chcieli normalnych.

Tubolith

-

Zachwycony zakupem i najlepszą ceną na bikeinn

Jakość

-

Są fantastyczne, a BikeInn ma najlepszą cenę

Droga tubolito 60 mm

-

Jak opisano, mały i lekki, łatwy montaż. Zamówiłem trochę więcej.

Rurowe komory powietrzne

-

Kupiłem dętki Tubolito do moich kół Vittoria w grafenie. Na razie mogę się tylko cieszyć ... lekkość i reaktywność

Rurki tubolito

-

Kupiłem te rurki tubolito, aby przetestować na moim Sworks Tarmac, jak dotąd żadnych problemów i świetny sposób na usunięcie części ciężaru.

Kamery tubolito

-

Bardzo lekkie i dobre odczucia podczas toczenia, kilka wyjść, z nimi i nie miałem żadnych problemów, utrzymuj presję całkiem dobrze.

Kamery tubolito

-

Byłem z nimi od ponad roku i nie ma problemu, toczenie jest bardzo dobre, a ty za dużo pieniędzy bierzesz dużo pieniędzy z kół

Działa jak podano

-

Z 4 probówek, które dostałem, jedna miała już otwór u podstawy trzonu zaworu i traciła powietrze podczas testowego napełniania, poza tym instalują one znaleźć i mogą poczuć ciężar inny niż normalna tuba.

Tubolito

-

Bardzo zadowolony z zakupu. Lekki, odporny. Przetestowałem je na felgach aluminiowych i węglowych, a te ostatnie są bardziej wygodne. W aluminium praktycznie nie ma różnicy w walcowaniu. Zalecane

Dobry produkt

-

Dobry produkt, lepszy niż oczekiwano lekki i odporny, o co więcej można prosić!

Tube tubolito road 60 mm.

-

Bez wątpienia świetne rozwiązanie dla nas, rowerzystów, pod względem przestrzeni i lekkości.

Tubolito

-

Bardzo lekki i silnie pochłania nierówności podłoża

Różne

-

Jest to coś innego na bardzo ugruntowanym rynku. Na razie dobrze.

Tubolit

-

Z 60 mm, ważył 42 gramy ... zaraz. Jak dotąd żadnych problemów. Pod wrażeniem

Otwory

-

Kupiłem 4 tubolity i już utknąłem 3 razy! Rzadko trzymano się zwykłych kamer powietrznych. Poza tym dostałem 100 g na koło

Nie znałem ich

-

Zamontowałem je, a poza tym jestem wyjątkowo lekki i naprawdę mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał testować ich ekstremalnej odporności na przebicie

Zadowolony

-

Bardzo lekkie i wyglądają bardzo odpornie, zobaczymy, jak działają z przebiegiem km

Rura drogowa 60 mm

-

Idealna, szybka wysyłka i 100% 100 zalecany tubolit

Bardzo zadowolony

-

Bez wątpienia jeden z najlepszych obecnie produktów. Niemal niezniszczalny, zdecydowanie doradzam.

Lekki i wytrzymały

-

Zadowoleni do tej pory musimy zobaczyć, jak postępują z upływem czasu. Idealnie, wywieraj na nich nieco mniej presji, ponieważ pomimo ich lekkości, uczucie jest trudniejsze niż w zwykłych aparatach.

Lekki n silny

-

Super lekkie i wydają się nadal mieć wszystkie cechy solidnej rury

Zadowolony

-

Bardzo lekka i wysokiej jakości ... właśnie tego szukałem

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij