up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Turbo

Kategorii

Odzież damska

Odzież dziecięca

Odzież męska

Odzyskiwanie i opieka

Szkolenie i konkurencja

Wszystko ( Turbo )

O Turbo

Turbo zostało założone w 1959 roku. Po ponad 50 latach doświadczenia jest jedną z wiodących marek w świecie sportów wodnych.
Turbo jest uważane za jedną z najważniejszych marek w sporcie, takich jak pływanie, piłka wodna lub triathlon. Z naszej odzieży i produktów korzystają rekordziści świata i drużyny narodowe.
Konkurencyjność jest energią, która napędza nas do ciągłego wzrostu, do zwiększania wydajności i doskonalenia się każdego dnia. Naszym głównym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów tym, którzy chcą cieszyć się najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i najlepszym wzornictwem.
Dzięki naszemu absolutnemu zaangażowaniu Turbo stało się globalną marką w polo wodnym i pływaniu.
Nasza etyka opiera się na szacunku dla lokalnego handlu, dlatego wszystkie nasze stroje kąpielowe są produkowane w Hiszpanii.
Dołącz do zespołu Turbo i wskocz z nami do basenu. #TeamTurbo

clouse menu Zamknij