up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Utrzymanie flecha

flecha Pompki - Pompy powietrza: Mini pompy ()

load

Jak napompować opony rowerowe?

Pompka rowerowa działa za pomocą ręcznego tłoka. Podczas suwu w górę tłok przenosi powietrze w rurze jednokierunkowej do pompy od zewnątrz. Podczas ruchu w dół tłok usuwa powietrze z pompki rowerowej do opony rowerowej. Pompki powietrza do opon rowerowych są dostępne w różnych rozmiarach. Pompy powietrza do opon rowerowych można kupić od MSC , Eltin , Xiaomi , Ventura .

Pompa powietrza do roweru szosowego

Większość nowoczesnych pompek do rowerów szosowych jest bardzo prosta w użyciu. Pompki do rowerów szosowych składają się z nasadki pompki z podwójnymi dodatkami. Zawory Presta, które znajdują się w większości maksymalnych rowerów szosowych, są większe i smuklejsze oraz podkreślają gwintowaną końcówkę, którą należy przygotować do napompowania i napełnić jedynie pompką powietrza do rowerów szosowych.

Narzędzie pneumatyczne do pompki rowerowej

Narzędzie pneumatyczne do pompki rowerowej oznacza wszystkie przypadki za pomocą dwustopniowej skali ciśnienia, która zapewnia poprawność niskiego ciśnienia, której potrzebują opony rowerowe, a jednocześnie równoważy wymagania wysokiego ciśnienia opon rowerowych. Ten przedmiot szybko napełnia duże opony i zapewnia szybką jazdę. Ma głowicę przełączającą, która automatycznie przełącza się między zaworami Schradera i Presta. Pompka rowerowa do narzędzi pneumatycznych składa się ze stalowego rdzenia i aluminiowej ramy rurowej.

Pompa powietrza do roweru górskiego

Każdy rowerzysta górski używa dwóch pompek jako pompy powietrza do roweru górskiego: pompki podłogowej i pompki ręcznej. Opony do rowerów górskich najszybciej napełni się pompką o dużej objętości, co jest możliwe zarówno w pompkach podłogowych, jak i ręcznych. Możesz kupić te pompki do rowerów górskich od MSC, Eltin, Xiaomi, Ventura.

clouse menu Zamknij