up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Uvex

Uvex Edaero Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

plus
  • Play videoUvex Edaero Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Uvex Edaero Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Uvex Edaero Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Opis produktu Uvex Edaero Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Kolarstwo kask Uvex EDAero łączy doskonałe właściwości aerodynamiczne spadku czasu kształcie kasku trial rowerowy z idealnych cech wentylacyjnych i kształt odpowiedni do codziennego użytku. Głowice odpowiedzialne za trendu ustawienie wyścigowego kasku: Uvex inżynierowie i specjaliści rowerowe. Wynik jest imponujący: Na przykład, oszczędność energii do 16 watów lub zamienione 1 minuta 25 sekund na odcinku 40 km z prędkością 38 km / h jest już możliwe wyłącznie na sobie nową EDAero. Imponujące liczby, że każdy rowerzysta może natychmiast przekształcają prąd do napędu i wydajność wzrośnie.

Komputer zoptymalizowany przepływ powietrza:

Nowa forma uvex EDAero jest podstawą szybkiego kasku koncepcji; Jednak serca jest budowa kanałów powietrznych: Przepływ powietrza jest prowadzony wokół i przez kasku jednego strumienia. Turbulencja jest zminimalizowane. Pionowe szczeliny wentylacyjne w przedniej części EDAero kierują powietrze prosto do kasku. W ten sposób minimalizuje opór powietrza w najważniejszym miejscu, gdzie powietrze uderza w kasku prosto. Zoptymalizowany układ ośmiu kanałów wentylacyjnych przekierowanie powietrza z wnętrza osłony. Umożliwia to chłodzenie i wentylację głowy, mimo że kask jest prawie całkowicie zamknięte. Ta zoptymalizowana aerodynamicznie synergia wentylacją i oporem powietrza, działa tylko dlatego, że powietrze napływające z zewnątrz wyprowadzony jest z niskim poziom turbulencji i tworzy linię prostą przepływu w tył głowy.

Szybka powłoka, rdzeń ochronne:

Oczywiście EDAero gwarantuje funkcję ochronną kasku bez kompromisów i idealnie chroni głowę przed uderzeniami. Wszystkie kaski mają "podwójne Inmould Technology" dokonaną przez uvex. Zaletą podwójnego Inmould: o gramaturze 270g Kask jest lekki i stabilny w tym samym czasie. Cienka plastikowa twarda powłoka otacza tłumienia wnętrze EPS powłokę. Mikroskopijnie małe obudowy powietrzne znajdują się na wewnętrznej stronie plastiku EPS, które są w stanie skutecznie tłumić siły oddziałujące. Kask powinien być zawsze dostosowany do idealnie pasuje kształtu i wielkości głowy.

System BOA specjalnie dla rowerzystów:

W wyłącznej współpracy uvex dostosowany opatentowany system regulacji BOA specjalnie do stosowania w kolarstwie. Elastyczne poszczególne części mogą być idealnie dostosowane do indywidualnych kształtów głowy. W związku z Monomatic systemu zamka FAS, Uvex EDAero jest wygodna do noszenia bez punktów nacisku i bezpiecznie pozostaje we właściwej pozycji w razie upadków.

Cechy:

Ochrona:

Podwójne Inmould Technologia

Aero Vent Projekt

Dopasowanie:

Monomatic

Pasek Fas

2 Shell

Boa, Pół Pierścień

Komfort:

Anti uczulające Liner

Vent Pads

8 kanały wentylacyjne


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Odkryj pełną gamę produktów rowerowy od Uvex, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W bikeinn, twoim sklepie online rowerowy kupisz najwyższej jakości Uvex Edaero Ładowanie Tabletów I Laptopów Do do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Uvex Edaero Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Poczułem ulgę!

-

Trochę się martwiłem o moje pierwsze zamówienie, ale ulżyło mi, że mój bagaż dotarł bezpiecznie. Ponieważ jest to zamówienie zagraniczne, zajmie to kilka dni, ale kwota jest tania i zamówiłem kolejne.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up