up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Uvex

Uvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego

plus
  • 360Uvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego
  • Play videoUvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego
  • Uvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego

Uvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego

Opis produktu Uvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego

Początkujący przyjazny allrounder im matowe wykończenie. uvex i kask rowerowy vo cc wykonuje znakomicie w każdej sytuacji, czy jeździć na rowerze drogowego lub wziąć do szlaków. Dostępny w dwóch rozmiarach skorupy. MSR uvex praktycznego umożliwia dopasowanie systemu uvex i vo niestandardowych cc być zamontowane do każdego kształtu głowy. Kask rower jest gotowy do trójkąta uvex LED.Ochrona:

Inmould Technologia

Normy: EN jedna tysiącsiedemdziesiątosiem / TÜV GS / CE / CPSC


Fit:

2 rozmiary skorupy

MSR 3D

Monomatic

Pasek FAS


Komfort:

24 kanały wentylacyjne

Podstawowe klocki

bug netto

wyjmowane xb390 przeciwsłoneczna

rozbudowy kasku LEDTechnologie:


MSR 3D:

Systemy MSR w skrócie

Mając ten sam obwód głowy niekoniecznie gwarantuje, że kask może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Zaawansowane systemy zapewniają idealne dopasowanie regulacji, w każdym kierunku, aby dopasować każdy indywidualny kształt głowy.


Monomatic:

Regulacja nacisnąć przycisk

Wielu scena i anatomiczny kształt: Zamknięcie komfort Monomatic Uvex otwiera i zamyka po naciśnięciu jednego przycisku, za pomocą jednej ręki. Pasek podbródka zawsze doskonale leży.


FAS:

Proste i praktyczne

Szybkie taśmy Dostosowanie systemu może być łatwo i stale dostosowane do dokładnego kształtu Twojej głowy. Kask pozostaje bezpiecznie na głowie w każdej sytuacji i parcianą zawsze są w najlepszej sytuacji.


Inmould technologii:

Lekka i stabilna

EPS pianka jest wstrzykiwana do powłoki odpornej na uderzenia poliwęglanu. Tworzy lekką, bardzo stabilną konstrukcję.


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Czy szukasz produktów rowerowy marki Uvex? Na bikeinn, w sklepie online rowerowy , masz do dyspozycji ogromną liczbę produktów rowerowy, m.in Uvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego. W tym momencie Uvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego jest dostępny w magazynie. Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów. Przygotowaliśmy pełną ofertę dla rowerowy i zadbaliśmy o wszystkie szczegóły.

Cechy Uvex I-VO CC Łuska Orzecha Czarnego

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Doskonały

-

Wysokiej jakości kask. Posiada on wiele funkcji, które sprawiają, że idealnie pasuje. Niemieckie pokazy jakości. Nie wahaj się. Jakość w dobrej cenie.

Ochrona i jakość

-

Wyjątkowy kask i łatwe dopasowanie do każdego użytkownika. Nadaje się dla tych, którzy cykl dla przyjemności i troski o bezpieczeństwo. Lekkie, przewiewne i wygodne. Doskonały wybór.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up