up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Uvex
360

Uvex I-VO Łuska Orzecha Czarnego

plus
  • 360Uvex I-VO Łuska Orzecha Czarnego
  • Play videoUvex I-VO Łuska Orzecha Czarnego
  • Uvex I-VO Łuska Orzecha Czarnego

Uvex I-VO Łuska Orzecha Czarnego

Opis produktu Uvex I-VO Łuska Orzecha Czarnego

Przyjazny dla początkujących. Kask rowerowy uvex i vo doskonale sprawdza się we wszystkich sytuacjach, niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze szosowym, czy jeździsz na szlakach. Dostępne w dwóch rozmiarach skorupy. Praktyczny system uvex IAS i system Monomatic w kasku rowerowym umożliwiają dopasowanie uvex i vo do każdego kształtu głowy.

Funkcje:

Ochrona:

Inmould Technology

Normy: EN 1078 / TÜV GS / CE / CPSC

Dopasowanie :

MSR

Monomatic

Pasek FAS

Komfort:

24 kanały wentylacyjne

Podstawowe podkładki

Sieć błędów

Zdejmowana osłona Xb390

Możliwość rozbudowy o kask LED

FAS:

Łatwy i praktyczny: Szybka adaptacja Taśmy systemowe można łatwo i stale dostosowywać do kształtu głowy. Hełm pozostaje bezpiecznie na głowie we wszystkich sytuacjach, a pasy są zawsze w najlepszej pozycji.

monomatic:

Regulacja naciśnięcia przycisku: wielostopniowy i anatomiczny kształt: monokularne zamknięcie uvex otwiera się i zamyka jednym naciśnięciem przycisku. Pasek pod brodą zawsze siedzi idealnie.

IAS:

Systemy IAS w skrócie: posiadanie tego samego obwodu głowy niekoniecznie gwarantuje, że kask może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Zaawansowane systemy dopasowania zapewniają idealne dopasowanie w każdym kierunku, aby dopasować każdy indywidualny kształt głowy.

Technologia inmould:

Lekka i stabilna: pianka EPS jest wstrzykiwana w odporną na uderzenia powłokę poliwęglanową. Tworzy lekką, bardzo stabilną konstrukcję.

WIELKOŚCI: 52 57; 56 60


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Chcesz kupić Uvex I-VO Łuska Orzecha Czarnego? Nie musisz już szukać! bikeinn oferuje szeroką gamę ekskluzywnych modeli Kaski. Odkryj nowe promocje na Ochrona w bikeinn. Przygotowane przez Uvex, produkty Kaski są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, a w komplecie jest wszystko, czego potrzebujesz.

Cechy Uvex I-VO Łuska Orzecha Czarnego

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Świetnie

-

Produkt wysokiej jakości

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up