up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Uvex
360

Uvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

plus
  • 360Uvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Play videoUvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do
  • Uvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Uvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Opis produktu Uvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Nowy flagowy model od profesjonalistów. Aerodynamicznie doskonale wykształcone i wentylowane uvex wyścig 5 wystaje z obu, dynamiczny wyrównanie i parametry techniczne. Wysoki Shell Wpływ gwarantuje stabilność i ekstremalne formy w razie upadku, doskonały homogen rozprzestrzenianie ciśnieniem. Z pracitcal systemu wielkość adjustement Uvex IAS 2K, Uvex łączy w sobie to, co najlepsze z dwóch światów: Miękki materiał na możliwie najlepszy komfort i twardego komponentu dla najlepszej stabilności i jędrności. 3 muszle manewrowe dla idealnego dopasowania.Ochrona:

Podwójne Inmould Technologia

powłoki odporne na udary

Normy: EN jedna tysiącsiedemdziesiątosiem / TÜV GS / CE


Fit:

3 rozmiary skorupy

2k MSR

Monomatic

Pasek FAS


Komfort:

23 kanały wentylacyjne

upust klocki węglowe

ochrona przed słońcemTechnologie:


upust klocki węgla:

Wygodne dla wysokiej wydajności

Bardzo wysoka jakość materiału przesiąkliwa ma wilgoci włókien węglowych w celu powstrzymania rozwoju bakterii. Bardzo wygodny i miękki dla skóry. Tłoczone perforowane kanały wentylacyjne i podkładki zapewnienia optymalnego hełm klimat. Szybkoschnący, antybakteryjny, zdejmować i prać.


Monomatic:

Regulacja nacisnąć przycisk

Wielu scena i anatomiczny kształt: Zamknięcie komfort Monomatic Uvex otwiera i zamyka po naciśnięciu jednego przycisku, za pomocą jednej ręki. Pasek podbródka zawsze doskonale leży.


FAS:

Proste i praktyczne

Szybkie taśmy Dostosowanie systemu może być łatwo i stale dostosowane do dokładnego kształtu Twojej głowy. Kask pozostaje bezpiecznie na głowie w każdej sytuacji i parcianą zawsze są w najlepszej sytuacji.


2k MSR:

Systemy MSR w skrócie

Mając ten sam obwód głowy niekoniecznie gwarantuje, że kask może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Zaawansowane systemy zapewniają idealne dopasowanie regulacji, w każdym kierunku, aby dopasować każdy indywidualny kształt głowy.


EN1078 WAŻNA UWAGA Ten kask został zbudowany, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z przepisami europejskimi EN1078. TRADEINN nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie tego kasku w innych krajach, które nie podlegają tej europejskiej homologacji EN1078, zniechęcając do używania tego w tych krajach.

Kupuj Uvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do w najniższej cenie! Twój sklep online rowerowy, bikeinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Ochrona w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Uvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu rowerowy w świetnych cenach!

Cechy Uvex Race 5 Ładowanie Tabletów I Laptopów Do

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Wyścig uvex 5

-

Doskonała, gwarantowana niemiecka jakość. Znakomity produkt w niskiej cenie!

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up