Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

VAUDE

VAUDE Craggy III

VAUDE Craggy III

VAUDE Craggy III

  • VAUDE Craggy III
  • VAUDE Craggy III
  • VAUDE Craggy III
  • VAUDE Craggy III

VAUDE Craggy III

Opis produktu VAUDE Craggy III

VAUDE klasyka rowerowych kobiet! Komfortowe spodenki wysoki wynik z doskonałego połączenia ekologicznie przyjazne materiału wydajności, nieformalny krój i funkcjonalnych rowerowych. Kolorowe wstawki rozciągliwe na wewnętrznej nogi i swobodnej konstrukcji kieszeni dokonać Craggy Spodnie swój pierwszy wybór do robienia na flowy szlaków. Pochodzi z wewnętrznych spodenek irché wydajności i mankiety chwytaka. Zielony Kształt jest gwarancją VAUDE eko przyjaznych produktów? wykonane z trwałych materiałów o oszczędzanie zasobów i sprawiedliwy produkcji.

Cechy:

pas cięcia większa z tyłu

wkładki rozciągliwe

1 boczna kieszeń zapinana na zamek

2 tylne kieszenie

2 przednie kieszenie slide

pasie regulowany

zaw. wewnętrzne spodnie z kozic

Dane techniczne:

Waga: 333 g

Materiał:

Zewnętrzne spodnie w kratkę: Materiał: 100% Poliester

Główny materiał: 100% poliester

Stretch: 85% poliamid, 15% elastan

Spodnie wewnętrzne: Główny materiał: 92% poliester, 8% elastan.

Zielony Info:

Fair Wear Foundation:

Dążymy do dobrych warunków pracy i płac dla wszystkich pracowników. Jesteśmy członkiem Fair Wear Foundation (FWF) i jesteśmy zobowiązani do ciągłej poprawy warunków pracy na wszystkich naszych zakładach produkcyjnych. Monitorujemy te warunki regularnie. VAUDE osiągnął status lidera, najwyższy status członkostwa FWF.

Zielony Kształt:

Zielony Kształt jest gwarancją VAUDE przyjaznych dla środowiska produktów wykonanych z trwałych materiałów, produkcji surowców i zachowanie uczciwej produkcji.


Witaj w naszej VAUDE Craggy III specjalnej promocji. W bikeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu rowerowy, ale również informacje na temat produktów rowerowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Spodnie .

Cechy VAUDE Craggy III

Płeć
Typ spodni
Długość
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij