Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Vittoria

Vittoria Corsa Folding

  • Vittoria Corsa Folding
  • Vittoria Corsa Folding

Vittoria Corsa Folding

Opis produktu Vittoria Corsa Folding

W sporcie, w którym liczy się każda sekunda, Corsa to jedyny wybór na każdy wyścig! Wersja opaski ewolucyjnej najlepszej na świecie opony o najlepszych osiągach przesuwa granice wszechstronności. Najlepsze na świecie mieszanki opon 4 zapewniające najlepszą prędkość, przyczepność, trwałość i ochronę przed przebiciem. Wzmocniona obudowa Corespun K zapewnia lepszą ochronę ścian bocznych.

Witaj w naszej Vittoria Corsa Folding specjalnej promocji. W bikeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu rowerowy, ale również informacje na temat produktów rowerowy, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Opony .

Cechy Vittoria Corsa Folding

Średnica koła
Typ opony
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij