Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Vittoria

Vittoria Ultralite Presta 36 mm

  • Vittoria Ultralite Presta 36 mm
  • Vittoria Ultralite Presta 36 mm

Vittoria Ultralite Presta 36 mm

Opis produktu Vittoria Ultralite Presta 36 mm

Lampy Ultralite są najlżejszymi butylowymi dętkami w naszej ofercie, zaprojektowanymi z myślą o konkurencji i lepszej wydajności. Wykonany z syntetycznego kauczuku dla wysokiej elastyczności. Rura wewnętrzna jest precyzyjnie wyciskana przy użyciu tylko najlepszych mieszanek gumowych, zwulkanizowanych, dzięki czemu uzyskuje się jednolitą grubość 0,65 mm. Ultralite dętki są w 100% kontrolowane, aby zapewnić niezawodne zatrzymywanie powietrza.

Cechy:

Dobra retencja powietrza, niewielka waga, wysoka elastyczność dla rurki butylowej

Dobry do użytku w zawodzie.

Dane techniczne:

Waga: 75g


Szukasz produktów Vittoria, a konkretnie Vittoria Ultralite Presta 36 mm? Na bikeinn można znaleźć pełną listę Koła i opony rowerowy produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bikeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje rowerowy. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Vittoria Ultralite Presta 36 mm

Użycie
Średnica koła
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij