Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Wtb

Wtb Nano Fast Rolling TCS Light

  • Wtb Nano Fast Rolling TCS Light
  • Wtb Nano Fast Rolling TCS Light

Wtb Nano Fast Rolling TCS Light

Opis produktu Wtb Nano Fast Rolling TCS Light

Szybki! Nano 40c jest zbudowany z myślą o szybkości i grzecznie powiedzmy, że to zapewnia. Zaokrąglony profil o średnicy 40 mm i podwyższona linia środkowa zapewniają wystarczającą objętość dla niższych ciśnień opon i płynniejszą jazdę, przy jednoczesnym zmniejszeniu oporu i oporów toczenia. To sprawia, że niszczyciel żwiru jest wszechstronny, a mimo to może zaspokoić te potrzeby, aby uzyskać naprawdę dużą oponę typu cyclocross. Zwycięzca? Tak myślimy. Podobnie jak wszyscy inni. Nie wierzysz nam? Po prostu zapytaj. Wszyscy są niepodważalnym faworytem, ale powiedziałem.

Dane techniczne:

Zastosowanie: Żwir / Cyclocross.

Warunki: Dry to Damp / Hardpack to Sand.

Rozmiar koła: 700c.

Poziom: TCS Light / Fast Rolling.

Waga: 530 g.

Związek: Podwójny DNA.


Co sądzisz o Wtb Nano Fast Rolling TCS Light w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie rowerowy, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Wtb. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Koła i opony.

Cechy Wtb Nano Fast Rolling TCS Light

Rodzaj produktu
Średnica koła
Typ opony
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (3)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wtb nano szybkobieżne tcs lekkie

-

Dobra jakość, szybka dostawa.

Dobre koła do wszystkiego

-

Łatwo się przechylają, są rolkami i mają bardzo dobrą przyczepność. W asfalcie nie karzą, a na ziemi są szybcy, jak w asfalcie. Musisz grać z presją, aby złapać maksymalny punkt zdolności toczenia.

Wtb nano szybkobieżne tcs lekkie

-

Towar dotarł szybko, jakość jest doskonała

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij