Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-BIONIC

X-BIONIC Recovery

X-BIONIC Recovery

  • X-BIONIC Recovery
  • X-BIONIC Recovery
  • X-BIONIC Recovery
  • X-BIONIC Recovery

X-BIONIC Recovery

Opis produktu X-BIONIC Recovery

Precuperation: Godziny pracy sen - to dobry przykład na to, jak mózg na X-Bionic ® kleszcz jest projekt energetyczny i psychiczne Precuperation: punktem wyjścia w tym przypadku był uroczy pomysł wykorzystania całego okresu, w którym człowiek jest w stanie uśpienia do regeneracji System biophysiological ludzkiego organizmu.


Zespół prof Lambertza udało się opracować specjalny NOC, który stosuje kompresję w sposób strategiczny w konkretnych strefach mięśniowych do wykorzystywania naturalnych ruchów ciała podczas snu - średnio 24 skrętów na noc - a tym samym stymulować nerwy i, poprzez naprzemienne cykle napięcia i relaksu, do masażu ciała, w tym głębszych regionach.


Efekt w kategoriach sportowych jest imponująca: włókna mięśni zachowuje swoją elastyczność, podczas gdy w tych samych naczyniach razem z krwi, układ limfatyczny i układ neuro-odpowiedzi są dostrzegalnie regenerowane - nie podlega konieczności dokonywania jakiegokolwiek wysiłku! Biorąc prof Lambertz za "jest to idealne spodnie dla regeneracji po aktywności sportowej i podczas lotów długodystansowych".
Technologia:


X-BIONIC ® Częściowa Kompression:


- Nowy standard w technologii kompresji. Częściowa Kompression przez X-Bionic ® wykorzystuje zalety kompresji nie zaniedbując chłodzenia.


Niska kompresja:


- Ukierunkowane niską kompresję aby zmniejszyć nacisk na stawy.


Stopniowa kompresja:


- Stopniowa kompresja poprawia przepływ krwi żylnej.


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na X-BIONIC Recovery! Pomyśl o bikeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania rowerowy. bikeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak X-BIONIC. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Odzież męska.

Cechy X-BIONIC Recovery

Rodzaje rękawów
Właściwości
Rodzaj produktu
Długość suwaka
Kolor

Recenzje klientów i pytania (7)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Ładny

-

Dobre rzeczy, które warto mieć

Doskonały produkt

-

Ciasno, ale wygodnie, tworząc najlepszego partnera do uprawiania sportu zielonego

To dobry produkt.

-

Użyłem go jako pokwitowania towarów. To naprawdę dobry produkt. Polecam to.

Przegląd

-

Doskonała koszulka wykonuje swoją pracę, której nigdy nie zaprzecza się wysoce przywódcom

Doskonała koszulka regeneracyjna wykonuje swoją pracę

-

Doskonałej porady dotyczącej odzyskiwania bionicznego nigdy nie odmawia się porady

Najlepsze odzyskiwanie

-

Świetny produkt ... ściągnij całe ciśnienie i zrelaksuj ciało z doskonałym snem

Rozmiar biegnie nieco mała

-

Ładne i wygodne ubrania odzysku, rozmiar biegnie nieco mały lepiej zamówić rozmiar większy niż zwykle! Biegnę S / M dla innych ubrań z X-Bionic ale tutaj M jest nieco na napięty, L będzie lepiej, jak sądzę.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij