Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

X-SOCKS

X-SOCKS Effektor Competition S

  • X-SOCKS Effektor Competition S
  • X-SOCKS Effektor Competition S

X-SOCKS Effektor Competition S

Opis produktu X-SOCKS Effektor Competition S

Wysoka kompresja. Nie każdy ma taki sam obwód łydki. X-BIONIC xbs.competition Effektor uważają to i oferują różne rozmiary łydki dla każdego rozmiaru stopy. Dzięki wysokiej kompresji można uzyskać maksymalną wydajność podczas wyścigu. Częściowa Kompression pomaga cielę ostygnie nawet podczas trudnych metę. Doskonałe skarpety na długie konkursach.Dane techniczne:


- 32%: Nylon


- 30%: Nodor skóry


- 24%: Robur


- 10%: Mythlan


- 4%: Elastan


- 86%: Nylon


- 10% z polipropylenu


- 4%: ElastanTechnologia:


Samonastawialna mankiet (Socks):


Dopasowuje się do każdej nogi wielkości bez poślizgu lub zwężenie.


X-BIONIC Częściowa Kompression:


Nowy standard w technologii kompresji. Częściowa Kompression przez X-Bionic wykorzystuje zalety kompresji, nie zaniedbując chłodzenia.


Klimatyzacja Kanał:


Kanał klimatyzacja jest system wentylacji z kanałami, które wypływają na całym ciele, stale odprowadzanie wilgoci i ciepła. To umożliwia przepływ powietrza do okolic ciała normalnie nie dostępnych przez cyrkulacji świeżego powietrza.


Lambertz-Nicholson Protector ścięgna Achillesa:


Dzięki bardzo odporne na ścieranie i uderzenia materiału pochłaniającego, ochraniacz chroni ścięgna Achillesa z punktów nacisku i tarcia z górnej części buta. Wrażliwe Achilles arent ścięgna podkreślił, ponieważ są one zamknięte w kapsule amortyzacji.


Toe Protector:


Ochrona przed pęcherzami i przetarcie.


Anatomicznie ukształtowana wkładka:


W "L"-w lewo i "R"-prawa noga z wbudowanym kanałem klimatyzacja.


Protector śródstopia:


Poduszki Protector podbicia i działa jako amortyzatora, znacząco zmniejsza częstość występowania bolesnych ucisków i skrobania, siniaki i pęcherze.


Traverse pęd powietrza Channel:


Reguluje temperaturę stopy nogi i prowadzi wilgotne i przegrzane powietrze do kanału klimatyzacja.


Stripes AIRCOOL:


Dzianina jak cienkiej siatki przepuszczającej Mythlan powietrznego. Powoduje to chłodzenia wentylacji na podeszwach stóp.


Protector Heel:


Ochrona przed presją i tarcie.


AirFlow AnklePads:


Kostkach często ociera się podczas upadku, ponieważ wystają z boków nóg. Moon półksiężyca kształcie ustawienie padów zapewnia najlepszą możliwą ochronę bez wpływu na zdolność wentylacyjnego kanału klimatyzacja.


X-cross Bandage:


Unikalne zespoły kostki rozjazdu, dzianiny z materiałów elastycznych, dać podkreślił, ścięgna, mięśnie i stawy pewne trzymanie i stabilność bez ograniczania swobody poruszania się.


Nie czekaj dłużej i kup X-SOCKS Effektor Competition S. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o X-SOCKS Effektor Competition S, możesz skontaktować się z bikeinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. bikeinn oferuje ekskluzywne produkty Odzież męska dla rowerowy i innych aktywności. Nasze Odzież męska sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Skarpety.

Cechy X-SOCKS Effektor Competition S

Sezon
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Konkurs effektor

-

doskonały produkt

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij