Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zipp

Zipp Bottle Cage Alumina

Zipp Bottle Cage Alumina

  • Zipp Bottle Cage Alumina
  • Zipp Bottle Cage Alumina
  • Zipp Bottle Cage Alumina

Zipp Bottle Cage Alumina

Opis produktu Zipp Bottle Cage Alumina

Zoptymalizowany dla obu stron i bezpośrednim wejściem do butelek glinu cage zapewnia łatwy dostęp do nawodnienia, szczególnie w mniejszych klatek i tych z ciasnych kątach. Cienki-ale-silne ramiona wygiąć do łatwego wkładania butelek i usuwania, pod dowolnym kątem. Obaw nawilżenie, gdy sprawy prędkości.


Nowa klatka aluminium tlenek glinu (27g) akcji ten sam innowacyjny eleganckie, jak węgla klatce SLSpeed ​​i podważa każdą klatkę tytanu kalkulacji dwa razy tyle.


Klatki są zarówno tlenku glinu przeznaczony do rury podsiodłowej lub montażu na rurkę droga, cyklokros i mtb ramek.Dane techniczne:


- Materiał: AL6061 aluminium


- Waga: 27g bez śrub


Zamawiaj Zipp Bottle Cage Alumina, korzystając z naszej oferty Części rowerowe i kolekcji Uchwyty na bidon. Zapoznaj się z produktami rowerowy na bikeinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie rowerowy. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Uchwyty na bidon w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie bikeinn!

Cechy Zipp Bottle Cage Alumina

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij