Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zipp

Zipp Bottle Cage Sl Speed

Zipp Bottle Cage Sl Speed

Zipp Bottle Cage Sl Speed

  • Zipp Bottle Cage Sl Speed
  • Zipp Bottle Cage Sl Speed
  • Zipp Bottle Cage Sl Speed
  • Zipp Bottle Cage Sl Speed

Zipp Bottle Cage Sl Speed

Opis produktu Zipp Bottle Cage Sl Speed

Zipp z dumą prezentuje dwie nowe klatki butelek zaprojektowanych z taką samą dbałością o szczegóły jak skrupulatnie naszych kół. Wynik jest bezproblemowe nawodnienie z tym charakterystycznym stylu Zipp i efektywności.


SLSpeed ​​bidon węgla oferuje zupełnie nową ultra-lekki (18g) projekt inżynierii elastyczności i wytrzymałości. Zoptymalizowany dla obu stron i bezpośrednim wejściem do butelek SLSpeed ​​cage zapewnia łatwy dostęp do nawodnienia, szczególnie w mniejszych klatek i tych z ciasnych kątach.


Cienki-ale-silne ramiona wygiąć do łatwego wkładania butelek i usuwania, pod dowolnym kątem. Obaw nawilżenie, gdy sprawy prędkości.Dane techniczne:


- Materiał: włókno węglowe jednokierunkowe


- Waga: 18g bez śrub


Czy znasz wszystkie funkcje Zipp Bottle Cage Sl Speed? Na bikeinn wybieramy najlepsze produkty rowerowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Części rowerowe, naszą kompletną kolekcję Uchwyty na bidon. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Zipp, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów rowerowy!

Cechy Zipp Bottle Cage Sl Speed

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Lekkie, ale

-

Lekki przedmiot, ale nie wszystkie bębny są dobrze dopasowane. Musisz przejść testy. Są bardzo piękne, to prawda, ale uważam, że cena jest wysoka, ale to zależy od każdego

Koszyk na butelkę zipp sl

-

Super lekki przedmiot. Dobra jakość. To był zamiennik, ponieważ oryginalny zepsuł się po 4 latach i około 60 000 km. Obsługa od Bike Inn doskonała.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij