Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zipp

Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

  • Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo
  • Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo
  • Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

Opis produktu Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

Nasz nowy Zipp Pro Evo Platinum Tangente Zestaw klocków jest wynikiem naszego niekończącego się dążenia do poprawy i optymalizacji wszystko robimy.


Nasz edesigned padcreated zwłaszcza do hamowania na powierzchni węgla - zapewnia płynną regulację prędkości i niezawodnego siłę hamowania w każdych warunkach, mokrych lub y.


To również jest przeznaczony do dłuższego życia na ścieranie. Podobnie jak rowerzysta mistrzem, to pad jest wszechstronny performer.The nowy Tangente Platinum Pro Evo Zestaw klocków robi to wszystko w kilku konkretnych sposobów:


Wiemy również, że pozostają wierni fani z korka i jego gładkiej, spójnej czuć. Dlatego Zipp wciąż oferując Tangente High Performance Cork klocków hamulcowych.


Ale zaprojektowaliśmy Tangente Platinum Pro Evo zapewnić tę samą przewidywalną jazdę podczas wielu lżejszych akcentów hamulcowych wymagane do poruszania zakrętów lub jazdy grupowe.


Tangente Platinum Pro Evo Zestaw klocków przeznaczony jest do stosowania na obręczach węgla i nie został zatwierdzony do użytku w aluminiowych powierzchni hamowania. Występuje w dwóch wersjach, po jednym dla posiadaczy SRAM, Shimano Hamulec-pad i drugi dla posiadaczy Campagnolo. (Dostępny stycznia 2013 r.)Cechy:


- 10 procent powierzchni wzrost w stosunku do poprzedniego modelu pad większej maksymalnej mocy hamowania.


- 1 mm cieńsza konstrukcja zapewnia lepszą odprawę ze zintegrowanymi hamulcami.


- Pomimo zmniejszonej grubości, jego zwiększona wysokość promieniowa zwiększa żywotność panelu.


- Zwiększona wysokość promieniowa rozprzestrzenia się również ciepło na większym obszarze "przetoczyła się" z obręczy na niższych temperaturach szczytu.


- Nowa konstrukcja rowków zamiata wodę z obręczy w celu poprawy skuteczności hamowania mokrej pogody, a także kanały powietrzne nad obręcz do poprawy chłodzenia.


- Wyjątkowo przygotowany związek zarządza skrajnych temperatur, które mogą powstać w wyniku gwałtownego hamowania na węglu.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo lub innych produktach marki Zipp w kategorii Części zapasowe w bikeinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport rowerowy z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Hamulce, możesz wybrać produkty rowerowy od Zipp, jednej z największych marek w branży.

Cechy Zipp Refill Tangente Platinum Pro EVO Campagnolo

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij