Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zipp

Zipp Replacement Cork Sram Pair

  • Zipp Replacement Cork Sram Pair
  • Zipp Replacement Cork Sram Pair

Zipp Replacement Cork Sram Pair

Opis produktu Zipp Replacement Cork Sram Pair

Zipp® opracowano Tangente ™ High Performance Korek klocka hamulcowego, w odpowiedzi na działanie wysokiej temperatury spowodowane przez hamowanie na węglu. Podkładki te są przeznaczone do naszych felg węgla i zatrudnić kompozyt polimerowy korka zmniejszyć szyby i oferują stałą reakcję hamulców. W rezultacie, korek pad Tangente unika pulsacji hamulca produkowane przez nagromadzenie się pozostałości z gumowymi podkładkami, a może nawet wyeliminować pulsacji z obręczy poprzedniego gromadzeniu.


Mimo że nowsze srebrny Tangente klocków hamulcowych Platinum Pro jest przeznaczony do wykonywania lepiej we wszystkich warunkach jazdy, zdajemy sobie sprawę, że pozostają fani sprawnego spójny dotyku korka.


Unikalny kształt Tangente High Performance Brake Pad Cork miejsc więcej materiału w przedniej części konsoli, aby poprawić trwałość i przelał wodę. Mimo, że materiał kompozytowy nosi podobnie do związków o małej masie gumy temperatury korka pad Tangente trwa dłużej niż w przypadku większości specyficznych gumowymi węgla ze względu na swój kształt i 0,5 mm większej całkowitej grubości.


Dostępne w opakowaniach po dwa.


Wybierz Shimano® / SRAM® lub Campagnolo® style


Tangente pad może być używany na dowolnej rurowej lub clincher obręczy z powierzchni hamowania węgla, ale nigdy nie powinien być stosowany na powierzchniach hamowania aluminium.


Korzystaj z naszych ofert dla Zipp Replacement Cork Sram Pair. W twoim sklepie online rowerowy, w bikeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem rowerowy. Możesz także sprawdzić inne kategorie rowerowy i znaleźć produkty marki Zipp w najlepszej cenie.

Cechy Zipp Replacement Cork Sram Pair

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Hamulce korka

-

Sprawdziło się świetnie przez tydzień, a potem poszło o starych.

Wielki do tej pory!

-

siłę hamowania jest większa niż to, co spodziewałem się tak that's zdecydowanie plus. Jestem trochę zaniepokojenie klocki nie posiadające wszelkie listwy wentylacyjne jak konwencjonalne podkładki zrobić. więc jestem ciekaw jak transfer ciepła jest z nich. Jeśli chodzi o obsługę, poz został dostarczony na czas i szacuje eta była na miejscu. can not skarżą się z tym! Całkowity produkt jest 4/5. i'll usługowa powiedzieć 5/5

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij