up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Zipp

Zipp Replacement Cork Sram Para

plus
  • Play videoZipp Replacement Cork Sram Para
  • Zipp Replacement Cork Sram Para

Zipp Replacement Cork Sram Para

Opis produktu Zipp Replacement Cork Sram Para

Zipp® opracowano Tangente ™ High Performance Korek klocka hamulcowego, w odpowiedzi na działanie wysokiej temperatury spowodowane przez hamowanie na węglu. Podkładki te są przeznaczone do naszych felg węgla i zatrudnić kompozyt polimerowy korka zmniejszyć szyby i oferują stałą reakcję hamulców. W rezultacie, korek pad Tangente unika pulsacji hamulca produkowane przez nagromadzenie się pozostałości z gumowymi podkładkami, a może nawet wyeliminować pulsacji z obręczy poprzedniego gromadzeniu.


Mimo że nowsze srebrny Tangente klocków hamulcowych Platinum Pro jest przeznaczony do wykonywania lepiej we wszystkich warunkach jazdy, zdajemy sobie sprawę, że pozostają fani sprawnego spójny dotyku korka.


Unikalny kształt Tangente High Performance Brake Pad Cork miejsc więcej materiału w przedniej części konsoli, aby poprawić trwałość i przelał wodę. Mimo, że materiał kompozytowy nosi podobnie do związków o małej masie gumy temperatury korka pad Tangente trwa dłużej niż w przypadku większości specyficznych gumowymi węgla ze względu na swój kształt i 0,5 mm większej całkowitej grubości.


Dostępne w opakowaniach po dwa.


Wybierz Shimano® / SRAM® lub Campagnolo® style


Tangente pad może być używany na dowolnej rurowej lub clincher obręczy z powierzchni hamowania węgla, ale nigdy nie powinien być stosowany na powierzchniach hamowania aluminium.


Czy znasz wszystkie funkcje Zipp Replacement Cork Sram Para? Na bikeinn wybieramy najlepsze produkty rowerowy, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Części zapasowe, naszą kompletną kolekcję Hamulce. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Zipp, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów rowerowy!

Cechy Zipp Replacement Cork Sram Para

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Hamulce korka

-

Sprawdziło się świetnie przez tydzień, a potem poszło o starych.

Wielki do tej pory!

-

siłę hamowania jest większa niż to, co spodziewałem się tak that's zdecydowanie plus. Jestem trochę zaniepokojenie klocki nie posiadające wszelkie listwy wentylacyjne jak konwencjonalne podkładki zrobić. więc jestem ciekaw jak transfer ciepła jest z nich. Jeśli chodzi o obsługę, poz został dostarczony na czas i szacuje eta była na miejscu. can not skarżą się z tym! Całkowity produkt jest 4/5. i'll usługowa powiedzieć 5/5

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up