up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Zipp

Zipp SL Speed Pióra

Zipp SL Speed Pióra

Zipp SL Speed Pióra

plus
  • Play videoZipp SL Speed Pióra
  • Zipp SL Speed Pióra
  • Zipp SL Speed Pióra
  • Zipp SL Speed Pióra

Zipp SL Speed Pióra

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Zipp SL Speed Pióra

Zipp z dumą prezentuje dwie nowe klatki butelek zaprojektowanych z taką samą dbałością o szczegóły jak skrupulatnie naszych kół. Wynik jest bezproblemowe nawodnienie z tym charakterystycznym stylu Zipp i efektywności.


SLSpeed ​​bidon węgla oferuje zupełnie nową ultra-lekki (18g) projekt inżynierii elastyczności i wytrzymałości. Zoptymalizowany dla obu stron i bezpośrednim wejściem do butelek SLSpeed ​​cage zapewnia łatwy dostęp do nawodnienia, szczególnie w mniejszych klatek i tych z ciasnych kątach.


Cienki-ale-silne ramiona wygiąć do łatwego wkładania butelek i usuwania, pod dowolnym kątem. Obaw nawilżenie, gdy sprawy prędkości.Dane techniczne:


- Materiał: włókno węglowe jednokierunkowe


- Waga: 18g bez śrub


Zipp SL Speed Pióra jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie rowerowy znajdziesz Zipp SL Speed Pióra i powiązane produkty. Nasza gama produktów Uchwyty na bidon została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Zipp SL Speed Pióra

Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Lekkie, ale

-

Lekki przedmiot, ale nie wszystkie bębny są dobrze dopasowane. Musisz przejść testy. Są bardzo piękne, to prawda, ale uważam, że cena jest wysoka, ale to zależy od każdego

Koszyk na butelkę zipp sl

-

Super lekki przedmiot. Dobra jakość. To był zamiennik, ponieważ oryginalny zepsuł się po 4 latach i około 60 000 km. Obsługa od Bike Inn doskonała.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up