Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zipp

Zipp Sl Speed Seatpost

Zipp Sl Speed Seatpost

Zipp Sl Speed Seatpost

  • Zipp Sl Speed Seatpost
  • Zipp Sl Speed Seatpost
  • Zipp Sl Speed Seatpost
  • Zipp Sl Speed Seatpost

Zipp Sl Speed Seatpost

Opis produktu Zipp Sl Speed Seatpost

- Lepsze dopasowanie oznacza lepszą wydajność. Jeśli siodło jest z pozycji, będziesz tracić energii z każdym skoku pedału. To był nasz główny czynnikiem w tworzeniu pole Obsługa ® sztycy SL. Bezpieczne, niskoprofilowe zacisk pozwala siodło przesunąć wstecz dalej wzdłuż szyn, a przy 0 mm i 20 mm SETBACK opcji, jest to możliwe dla niemal każdego kierowcy, aby osiągnąć doskonałe dopasowanie. Ten unikalny projekt zacisk także wychodzący spadkowa Łby śrub, które pozwalają mikro regulację siodła, nawet po jego zamontowaniu.


- Do stosowania wysoka wytrzymałość, niska waga i wydajny każdego grama, wał i głowy nie są związane, ale to 3D-wykute z jednego kawałka aluminium 7075. Aby jeszcze bardziej zmniejszyć wagę, 220 g (275 x 27,2) 0 wpadka mm Obsługa pole SL sztyca używa śrub tytanowych i bardziej skomplikowanej obróbki skrawaniem niż regularne Sztyca przedmiotu Serwisu. Kurs Obsługa SL Sztyca jest dostępny w 330 mm długości na 0 opcja obniżania mm i 275 mm długości i 350 mm na 20 mm Sztyca obniżania oraz 27,2 i 31,6 średnice mm.
Specyfikacja:


- 220g Waga


- Średnica 27.2/31.6


- 330 mm Długość


- 300lbs granica Waga


Kupuj swoje ulubione Części rowerowe modele i ciesz się rowerowy. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Zipp Sl Speed Seatpost. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Zipp Sl Speed Seatpost, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w rowerowy telefonicznie lub email.

Cechy Zipp Sl Speed Seatpost

Rodzaj sztyc
Materiał
Podróżować

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij