Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zone3

Zone3 Lava Top

Zone3 Lava Top

  • Zone3 Lava Top
  • Zone3 Lava Top
  • Zone3 Lava Top

Zone3 Lava Top

Opis produktu Zone3 Lava Top

Po Lawa Top & Shorts otrzymał nagrodę Editors Choice i 92% ocena z powrotem w 2013 roku, zone3 mieli wiele wniosków od klientów również rozwinąć pełny garnitur. Pozew wykorzystuje wszystkie te same cechy, które sprawiają, że kolekcja Lava tak wysoko ocenione. Jest on wykonany z ultra lekkiego i oddychającego materiału francuskiego, który jest jednym z najbardziej miękkie i najbardziej komfortowych tkanin dostępnych na rynku. Kombinezon posiada również stopniowanym ucisku, powłokę teflonową i długodystansowych specyficzną włoską pad tri. Pozew oferuje ogólny komfort jednocześnie łącząc ją z wydajnością podczas wszystkich trzech dyscyplinach.

Zone3 Lava Top ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Zone3 Lava Top zakupionego w bikeinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym rowerowy można odkryć pełną gamę produktów Zone3 i dokonać zakupu produktów rowerowy zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Zone3 Lava Top

Rodzaje rękawów
Długość suwaka
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij