Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zycle

Zycle Trainer Axle 1.00 mm Thread

  • Zycle Trainer Axle 1.00 mm Thread
  • Zycle Trainer Axle 1.00 mm Thread

Zycle Trainer Axle 1.00 mm Thread

Opis produktu Zycle Trainer Axle 1.00 mm Thread

Oś przelotowa 12 mm z różnymi skokami gwintu w zależności od modelu / marki motocykla. To akcesorium jest niezbędne, aby móc dostosować rower na rolkach ZYCLE. Kompatybilny z rolkami ZYCLE i Bkool.


Z Zycle Trainer Axle 1.00 mm Thread, gwarantujemy najlepszy sprzęt rowerowy. Dodatkowo w bikeinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep rowerowy i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Zycle. Nasz zespół ekspertów rowerowy dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Szkolenie i konkurencja za każdym razem.

Cechy Zycle Trainer Axle 1.00 mm Thread

Rodzaj produktu
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Zobacz oś trenera cyklu, aby zobaczyć synapsę cannondale

-

Dzień dobry, mam model Cannondale synapse 2018 i we wskazówkach instrukcji obsługi wskazuje: OŚ TYLNA: 142 x 12 mm. M12 x 1,0 Chciałbym sprecyzować, czy przy tych cechach odpowiednią osią dla walca Bkool jest: Zycle Trainer Axle 1,00 mm Gwint, który mogę znaleźć w twoim sklepie. Dziękuję bardzo

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj, ta oś będzie współpracować z twoim walcem.
Pozdrowienia.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij