Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Zycle

Zycle Trainer Axle 1.25 mm Thread For Orbea Bike

  • Zycle Trainer Axle 1.25 mm Thread For Orbea Bike
  • Zycle Trainer Axle 1.25 mm Thread For Orbea Bike

Zycle Trainer Axle 1.25 mm Thread For Orbea Bike

Opis produktu Zycle Trainer Axle 1.25 mm Thread For Orbea Bike

Oś przelotowa 12 mm z różnymi skokami gwintu w zależności od modelu / marki motocykla. To akcesorium jest niezbędne, aby móc dostosować rower na rolkach ZYCLE. Kompatybilny z rolkami ZYCLE i Bkool.


Z Zycle Trainer Axle 1.25 mm Thread For Orbea Bike można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Zycle i ich produkty do rowerowy, odwiedź naszą kategorię Szkolenie i konkurencja, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na bikeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Zycle Trainer Axle 1.25 mm Thread For Orbea Bike

Rodzaj produktu
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij